SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z redukcją

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 921
Siema, potrzebuje waszej porady co dalej. A więc od początku, redukcje zacząłem od 1 kwietnia (dodam jeszcze, że jestem endomorfikiem, mam 18 lat i 178cm wzrostu :D). Typowe przejście z masy na redu, żeby dociąć na wakacje :P. Mase skończyłem na 3800kcal, cardio kręciłem, więc myślę, że metabolizm był rozkręcony nawet spoko. Waga na ten dzień wynosiła 84.3 kg, wszystko super, kalorie obciałem do 3450 i waga schodziła w dół, później wiadomo leciałem niżej, w pewnym momencie było już 3100kcal, ale waga i obwody nadal leciały. Na święta wielkanocne postanowiłem zrobić ostatni cheat day przed latem, wszystko spoko, waga jak to zawsze u mnie skoczyła z 79.7(ważenie rano w dzień cheata) na 83.4(ważenie następnego dnia). 2 dni po świętach zacząłem praktyki (miesiąc praktyk - szkoła). Na praktykach byłem 10 godzin dziennie, więc z racji, że było mało ruchu postanowiłem uciąć sporo kalorie - aż do 2300. Na siłownie jezdziłem samochodem, więc ruch serio był mały w ciągu dnia. No i tak leciałem na tym 2300, waga spadała, 29/04/2017 było 79.2kg, w pasie 82, bf pokazywał 12.21%, 30/04/2017 zrobiłem sobie refeed, zjadłem 3600kcal, waga skoczyła na 80.1, ale to normalne po refeedzie, 1 maja było już 78.9 i 81cm w pasie, więc super. Brzuch się znacznie poprawił, ogólnie poprawa całej sylwetki, mogę powiedzieć, że byłem już nawet jako tako docięty. Jednakże 2 maja wpadł ogromny nieplanowany cheat day, którego żałuje niemiłosiernie, waga pokazała 82.2, dzień po cheat dayu. Wiadomo nastąpił powrót do diety, woda zleciała, jednakże byłem już na strasznie niskich kaloriach, bo jadłem 2000 żeby leciało, 6/5/2017 waga pokazywała 80.3, 7-9/5/2017 pokazywała codziennie 80.2 mimo jedzenia 2000kcal nawet w dzień treningowy...
Dodam jeszcze, że brzuch jest strasznie napompowany, nie wiem od czego.. Jest też taki jakby zamazany.. Wszystko już wyglądało super i się popsuło (jak miałem 81 w pasie).. Teraz mogę nawet powiedzieć, że brzuch wygląda gorzej niż na masie, a waga jest przecież o wiele niższa..
Dodam jeszcze, że pije około. 4.5-5l wody dziennie, herbatę zieloną i kawę, ale kawę tylko przed treningiem na pobudzenie.
Dzisiaj zjem to co widzicie poniżej, jest to mój dzień nietreningowy.
Co mam teraz zrobić..? Proszę o pomoc,

Dzięki!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Dziwna sytuacja. Wygląda to na jakieś problemy trawienne. Nie mam pojęcia z czego wynika Twój problem. Bez wątpienia błąd popełniłeś schodząc na 2300kcal. Teraz masz już krytycznie małe ilości i nie ma wyjścia. Trzeba kończyć redukcję.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 921
Wiem, że błędem było schodzenie na 2300kcal :/ Postanowiłem, że wejdę na zero kaloryczne (około 2500-2600kcal) przez 2 tygodnie i zobaczę co dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Prawdopodobnie trzeba będzie wejść na plus, na jakiś czas i dopiero późnej ponownie schodzić na redukcję. Jednak trochę rozsądniej.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diet redukcyjna do oceny

Następny temat

Zapotrzebowanie kcal

WHEY premium