SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z piszczelem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2716

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1076
Witam

MAm pewien problem.Od 6-7 miechow trenuje taki freefight. Sam nie wiem jak to nazwac.Sa elementy kicka,thai boxu,aikido,ju jitsu i walka z nozem/tonfa. W karnecie/paszporcie sportowym :F mam zapisane to jako karate - jitsu.Nie wazne.
Wiec od jakiegos czasu zaczalem macac swoj golen i sie zorientowalem,ze cos z nim nie tak. Otoz kiedy dotykam tej kosci to czuje pod skura jakies male chrumstki ktore sie przesuwaja :()==--- Tylko o tym pomysle i mi boli ;/ Obzydzajace to troche I dlatego chcialem sie zapytac co to jest?! Moze od mocnych uderzen?Generalnie cwicze z ochraniaczami na golen,ale ostatnio czesto trenowalem bez i pare razy trafialem w kolanko przeciwnika i na ogol moje piszczele sa lekko spuchniete(dzien ,2 po treningu) i w malych krwiakach.Potem z tego sie robia duze siniaki. I cigle mnie boli ;/

Sorry za ten belkot,ale napisalem zeby bylo mniejwiecej wiadomo co robie bo moze cos zle robie (za mocno...)
Wiec co to moze byc? :F

dzieki i pozdrowka :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1076
Witam

NIe odpisywalem z wiadomych podowod osiemnacha

Z psycha mam all ok,troche nerwowy jestem ale to nie ma nic do rzeczy.
To raczej wynika z niewiedzy.Ale ok tonfy nie bede ruszal. Tylko worek i trening w ochraniaczach. W zamiast piescia bede bil otwarta reka

dobra temacik do zamkniecia chyba,jak zamykacie tu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
bardzo mozliwe ze to od uderzen bez ochraniaczy

wiele tu nie pomozemy zostaje lekarz

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1076
Wez mnie nie strasz. BEz zartow. To nie sa chrumstki wielkosci 2x2cm tylko poprotu czuc ,ze cos tam sie malego rusza :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
moze Obcy?

http://klub.chip.pl/mma/patologia.html#11c tu masz pokrotce napisane co moze sie stac pod wplywem uderzen piszczelem-fakt ze to dotyczy 'utwardzania', ale bez ochraniaczy mozna sie tego samego nabawic

ale ja i tak bym poszedl z tym do lekarza na twoim miejscu

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
zakładajmy ochraniacze, a życie stanie się lepsze!
karate - jitsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1076
Wlasnie karate jitsu! Tkaie cos istnieje

Nie wiem.stracha mi napedziliscie :/ i co mi lekarz powie? Masc przypisze? ... powie zebym sobie juz odpuscil treningi :(
A moze to jakas tkanka czy cos? Nie wiem czy moj mistrz bym nam robil takie cos. Chyba wie co robi w koncu jest 2krotnym mistrzem belgi w kb.


je..ny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
da ci pewnie na to cos, powie dokladnie co to jest i zaleci przerwe w treningu

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
dobra spoko może ja nie kumam za bardzo tych hybryd.
no a trener jak widzisz zrobił błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
No i masz uszkodzenia kości. Raczej nieodwracalne. Naucz się z tym żyć. A na przyszłość ochraniacze albo lepiej celuj.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1076
To za***iscie. Mam prezent na 18nache. A z tym celowanie to dobrze celuje. Tylko taki n00b frajer qwa przyjmowac kickow nie umie,baran.A w kolanko tylko pare razy trafilem,reszta piszczel vs piszczel.

****a...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Skoro trafiasz w kolano to znaczy, że źle celujesz. To technika na udo, nie na kolano. Jeśli piszczel vs piszczel to znaczy tyle, że gość blokuje. Jeśli to nie walka, to takie blokowanie nie ma sensu (trzeba gościowi to uświadomić). Kop słabiej, a gość niech przyjmuje na udo. Tak czy inaczej używaj mocnych ochraniaczy. Ja mimo używania słabych (takich jakie dawali na zawodach) mam wgniecenia na obu goleniach. To przestaje boleć po pewnym czasie, ale nie znika. Czas leczenia od paru tygodni do paru miesięcy.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2007-04-06 09:28:10

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Filmy z walk mało sportowych %-)

Następny temat

Najsilniejszy kop => and the winner is ...

WHEY premium