SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z ostatnim posiłkiem.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Witam, otóż mam problem w jednym dniu. Polega on ma tym, że jednego dnia mam trening o 20:30 i kończę koło 22 gdzie za godzinę powinienem pójść już spać. W ciągu dnia jem 4 posiłki. Normalnie mam treningi o 18:30 więc koło 20-21 jestem już po posiłku i problem tkwi taki, że posiłek po prostu zjem przed treningiem bo i tak będę już głodny ale co po treningu? Co z regeneracją? Powinienem coś jeszcze przekąsić od razu po wyjściu z szatni? Czasu na zjedzenie posiłku 4 po 22 na pewno nie będę już miał.
Rozkład na cały dzień: 3 382kcal. 330g Ww. 250g B. 113g T
Trenuję 5x od 1,5h do 2h sporty walki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Popróbuje pierw z tym bananem+szybkie źródło białka a posiłek po prostu tego dnia będę jadł przed treningiem. To tylko jeden dzień więc jakoś to będzie, bilans kaloryczny będzie się zgadzał a jakieś tam "budulce" zostaną dostarczone na odbudowę. Jeśli będą problemy z budzeniem się w nocy z powodu głodu po prostu będę musiał wcisnąć jakiś większy posiłek chociaż w nocy budzę się i tak 2-3 razy by się odlać :P Dziękuje za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
W całej diecie wydaje mi się być zbyt mało ww. Ujął bym białka na rzecz wlaśnie węgli. A jaki masz wiek,wzrost,wagę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Wzrost:178. Waga 75kg. Wiek:18lat. Jakiś czas temu jadłem około +4200kcal i zrezygnowałem z WW i tłuszczy(ćwiczyłem wtedy jeszcze na siłowni). Chciałbym aktualnie się skupić na samych sportach walki i zejść do 70kg. Głównie problem tkwi w tym ostatnim posiłku w jednym dniu. W całej diecie proporcję wydają mi się być ok po wielu doświadczeniach na sobie więc póki nie zamierzam dodawać kcal. Dietę wrzuciłem tak ewentualnie do sprawdzenia chodź nie wydaję mi się by był jakiś błąd w niej. Nie mam pojęcia co zrobić z tym posiłkiem właśnie w tym dniu w którym będę wracał po 22 czy po prostu go zjeść potem i iść spać czy przed treningiem a po treningu zjeść lekką przekąskę w celu odbudowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
No jeżeli chcesz zejść z kg to lepiej zjeść posiłek przed treningiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
No tak ale co z regeneracją po treningu która jest bardzo ważna? Jej nie można od tak sobie olać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Dobrym rozwiązaniem tu była by odżywka białkowa. Ale myślę że zjedzenie zaraz po treningu z 2 małych bananów np. i w domu twarogu zatrzyma skutecznie katabolizm:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Też myślałem o bananie i o jakimś szybkim źródle białka. Po treningu prawdopodobnie będę stosował bcaa więc i to w pewnym stopniu będzie wpływać pozytywnie na zatrzymywanie katabolizmu. Poczekam jeszcze na wypowiedzi innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Brak czasu na zwykły posiłek potreningowy? Nie kumam . Po prostu przyjdź do domu, zjedz zbilansowany posiłek i idź spać. Gdzie tu problem?

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2012-11-01 17:49:47

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
W tym, że zanim zjem posiłek i odpocznę minie trochę czasu. O 22 ja już i tak powinienem spać by się porządnie wyspać więc zostanie mi i tak 7h snu a gdzie tu czas na jedzenie itp?Mam zjeść i za to spać mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Ile czasu zajmie Ci zjedzenie tego posiłku, 10 minut? To rzeczywiście wielkie wyrzeczenie i utrata cennego czasu .

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Powrót do domu około 40minut. 22:40 Przygotowanie posiłku 23:10 Zjedzenie 23.30 Odpoczynek po zjedzonym posiłku 00:20. Po zjedzonym posiłku od razu też nie powinno się iść spać. Pobudka 06:00.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka (zabieg)

Następny temat

Czy to prawdaa ?

WHEY premium