SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z oddychaniem - prosze o pomoc.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Zalozylem ten sam temat w dzialo zdrowie ale nikt nie odpowiada, a zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. A od wczoraj jestem na cyklu xpand+mono+bcaa, jest to moj drugi cykl. Pierwszym byla sama kreatyna. Jesli mozna to nazwac cyklem. Wczoraj gdy wzialem xpanda czulem sie w sumie normalnie, nie rzucalo mna czy cos, na treningu wieksza wyrymalosc. No ale nie o to chodzi, chodzi o to ze dzis gdy wstalem strasznie ciezko mi sie oddychalo, nie moglem nabrac normalnie powietrza, czulem sie tak jakbym mial sie dusic. Dzis bylem u lekarza, zrobil mi ekg i usg. Stwierdzil ze wszystko jest w porzadku. Powiedzialem jemu ze od wczoraj biore suplementy. On powiedzial zebym ich nie bral bo ich sklad nie jest do konca znany. Jeszcze dodam ze 3lata temu bylem w szpitalu, prolbem z nadcisnieniem i prawdopodobienstwo arytmii, no ale wszystko wyszlo w porzadku. A wiec nie wiem czy brac dzis xpanda czy nie?

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Cris, to raczej nie by,a wina stacka, no ale jutro zaczynam od nowa cykl a wiec sie przekonam.


gwaizdor_ o tym tez pomysle

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Może jesteś uczulony na coś co jest w środku albo bezdech senny . Ja jak czasami śpie na brzuchu też mam problem z bolącym płucem ale lekarz mi powiedział że to normalne przy dużej masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Masy nie mam duzej, 92kg przy 188cm. Nigdy wczesniej takiego czegos nie mialem. Choaz wczoraj gdy polozylem sie spac, lezalem na plecach, to strasznie mnie przez jakies 5min plecy bolaly w dolnym odcinku. Nie wiem czy to mialo wplyw na moje dzisiejsze problemy z oddychaniem.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jeśli się nie mylę to Xpand zawiera kofeinę a ta podnosi ciśnienie. Zawiera również jakieś składniki "pompujące" które mają na celu polepszyć ukrwienie.

Miałem kiedyś taki problem, że przy zasypianiu podnosiło mi się ciśnienie i gwałtowniej oddychałem. Robiłem sobie badania u kardiologa, wszystko wyszło w porządku. Teraz problem minął, a moja suplementacja wygląda niemal tak samo.
Może zacząłem jedynie większą wagę przywiązywać do suplementów prozdrowotnych typu omega i minerały.

A może nieświadomie obtłukłeś sobie okolicę płuc? Skoro lekarz nie wykrył żadnego zapalenia.
Ja bym odstawił xpanda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
W jaki sposob mialem sobie potłuc okolice pluc?


Zmieniony przez - gothmori09 w dniu 2011-08-09 19:12:00

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Upuszczając sztangę na klatkę przy wyciskaniu czy innych ćwiczeniach, skacząc z dużej wysokości, upadając na plecy, czy nawet jakieś uderzenie w plecy.

może kiepski pomysł i przykłady, ale kiedyś miałem takie zdarzenie, że bezpośrednio po upadku nie mogłem oddychać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Może ktoś cie przekopał przez sen . Nie martw się to dopiero pierwszy dzień może jutro przejdzie i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Nom najwyżej jeśli sytuacja się powtórzy, odstaw to póki co wiadomo, ważniejsze zdrowie

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ok, a wiec dzis wezne jeszcze raz xpanda, jesli jutro bedzie kiepsko to go po prostu odstawie. A ci do uszkodzenia pluca, to jest to nie mozliwe...na silowni cwicze ostroznie, ogolnie, nie doznalem zadnego uderzenia w klatke czy cos. No ale dzieki za sugestie. Daje po sogu. No i czekam na dalsze wypowiedzi jesli ktos ma cos do powiedzenia.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Nie panikuj bez potrzeby . Odbijam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13706
Myślę że może to być spowodowane twoimi problemami z nadciśnieniem i arytmia. Jak kolega wcześniej jest w xpand kofeina która podnosi ciśnienie. Serce zaczyna ci szybciej bić i może wpadać w arytmie. Arytmia prowadzi do zaburzeń oddychania i uczucia duszności. Brałeś wcześniej jakieś przedtreningówki z kofeiną? Jak tak to jak po nich się czułeś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suwnica czy rack - co lepiej się spisuję?

Następny temat

Ławko - Atlas Kettlera - pytanie

WHEY premium