SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z erekcją

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
Witam. Jak się domyślacie mam poważny problem. Od miesiąca używam odżywki mutant mass i od dwóch tygodni używam nitrobolonu. Wydaje mi się, że mam zmniejszony popęd w tych sprawach. :D Chciałbym prosić was o pomoc i uświadomienie mnie odnośnie tych dwóch suplementów. Czy to dzięki któremuś z nich mogę mieć te problemy? (Jeżeli chodzi o dawkowanie do mutant massa biorę 2x dziennie po 1 miarce a nitrobolon przed treningiem na siłowni tj. 3x w tygodniu) Proszę o pomoc to na prawdę dla mnie ważne :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Gainer i stack nie mają z tym nic wspólnego, poza tym w wieku 17 lat...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MAsz zmniejszony popęd czy problemy z erekcją bo to dwie różne rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
sam do końca nie wiem. gdy jestem przy kobiecie zaczynamy grę on się nawet nie budzi. Zdarza się, że dojdzie do pewnego momentu ale nie staje całkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
mdma85
MAsz zmniejszony popęd czy problemy z erekcją bo to dwie różne rzeczy?


sam do końca nie wiem. gdy jestem przy kobiecie zaczynamy grę on się nawet nie budzi. Zdarza się, że dojdzie do pewnego momentu ale nie staje całkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
może zmień kobitę

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
chimera1
może zmień kobitę


NIE :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz 17 lat. Cieżko powiedizeć od czego to może być ale na pewno nie od supli. Może zmęczenie, może stres. Chociaż ja w Twoim wieku to byłem gotowy o każdej porze dnia i nocy Gorzej teraz ::)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
mdma85
Masz 17 lat. Cieżko powiedizeć od czego to może być ale na pewno nie od supli. Może zmęczenie, może stres. Chociaż ja w Twoim wieku to byłem gotowy o każdej porze dnia i nocy Gorzej teraz ::)


no może stres... ale spróbuję odstawić te suple na jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2489
Wątpie, że przez suple gdyż ja przez wakacje żarłem troche supli i zadnych problemow nie mialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
mdma85
Masz 17 lat. Cieżko powiedizeć od czego to może być ale na pewno nie od supli. Może zmęczenie, może stres. Chociaż ja w Twoim wieku to byłem gotowy o każdej porze dnia i nocy Gorzej teraz ::)


a może robię za ciężkie treningi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie - Green Magnitude + Bcaa+ Dorian Noxpump

Następny temat

orotan kreatyny,dobry wybor ?

WHEY premium