SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mocny problem z erekcja, libido . pomocy!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1542
Początkujący

1. WIEK: 28lat
2. WAGA: 87kg
3. WZROST: 178cm
4. WYMIARY:
-biceps: 45cm
-klatka: 119cm
-udo: 61cm
-talia: 83cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata bez jakiś okresów przerwy
6. DIETA:
-białko: 1.8-2 g na kilogram
-węglowodany: mniej niz 1 g
-tłuszcz: 1.5 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kilukrotnie testosteron solo, 2 razy winstrol z testosteronem, ostatnio cykl na bazie prohormonow "Epi" i mk-677 ( ibutamoren) oraz po nieudanym odbloku 100mg propionatu co 2 dni do pazdziernika 2018, potem oblok
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 11%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycie
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1963kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


siema, od dłuzszego czasu nie moge sie pozbierac po cyklu ktory byl totalnie nieprzemyslany, bralem propionat od lutego do czerwca 2018, potem wlecial oblok i wyniki z lipca 2018 wsazywaly ze sie odblowkowalem, jednak kolega namowil mnie na prohormon EPI po ktorym mialo nie byc bloka, kiedy odstawilem i po 2 tyg odczulem totalny brak erekcji zaczałem wbijac propionat i oganirac rozjechane hormony, zwrocilem sie z problemem do forumowiczow i odblokowalem sie z pomoca bardzo doswiadczonego kolegi z dzialu hcg15000iu potem badania przed clomidem, testosteron ponad polowe normy,potem 20 dni po 50mg clomidu i 30 dni tamox ale libido dalej bylo slabo lecz erekcje raz byly a raz nie, wiec stwierdzilem ze polece do endokrynologa i mu wszystko powiem, pokazalem baadnia ktore robilem przez caly ten czas, stwierdzil ze testosteron w organizmie sie waha i jestem nadal zablokowany, zapisal clomid, biore go od piatku 25 stycznia 50mg dziennie aptecznego i erekcje totalnie ustaly, bez viagry czy lekow tego typu nie ma szans na odbycie normalnego stosunku. wklejam wyniki ktore byly robione po ostatnim obloku a przed braniem EPI i dalszej kuracji testosteronem. macie jakies rady ? oprocz brania viagry bo na to sam wpadlem :)







Zmieniony przez - korba91 w dniu 2019-01-28 19:14:05

Zmieniony przez - korba91 w dniu 2019-01-28 19:16:07

Zmieniony przez - korba91 w dniu 2019-01-28 19:17:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Przed cyklem jaki miałeś poziom testo ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1542
Nie wiem, nie mam badan, ale czułem się zaj**iscie, reagowałem na najmniejsze bodźce a teraz poprostu kicha. I jeszcze od momentu brania clomidu gorzej niż wcześniej ale to ja tak chyba reaguje na klomifen na poczadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Jak dlugo masz przyjmowac clomid wedlug zalecen lekarza?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1542
30 dni, ponowić badania testosteronu i nie wiem co mysli dalej z tym robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1542
I jak tam panowie, macie pomysły co dalej z tym robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Trzymaj się zaleceń lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1542
Spoko biorę tak jak mi kazał, ale zauwazylem ze od kiedy biorę clomid samopoczucie mam ch**owe i o erekcje bardzo ciężko. Ktoś spotkał się z tego typu akcjami? Bo zakończyłem pod koniec listopada odblok na własna reke i było róznie, ale od kiedy znowu biorę clomid to nawet gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Daj na czas clomidu, proviron ten środek powinien Ci pomóc
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1542
A wspominać potem lekarzowi o tym? czy to nie będzie miało wpływu na nic? Np badania mam powtórzyć tydzien po odstawieniu clomidu i sam się nad tym zastanawiałem bo mam pod reka 2 opakowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
korba91
A wspominać potem lekarzowi o tym? czy to nie będzie miało wpływu na nic? Np badania mam powtórzyć tydzien po odstawieniu clomidu i sam się nad tym zastanawiałem bo mam pod reka 2 opakowania


Mozesz powiedziec o provironie, Badania po clomidzie to minimum 2 tygodnie a najlepiej 3-4

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atrofia jąder

Następny temat

cykl epi a odblok 6 brono , proszę o pomoc

WHEY premium