SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z bicepsami i nie tylko

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 639

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

18

Waga

65

Wzrost

177

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

3 miesiące

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full osprzęt siłownia

Dieta

3000 kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Witajcie,
Ćwiczę na siłowni od trochę ponad 3 miesięcy ( wcześniej ćwiczyłem w domu hantlami, ale mogę to pominąć), jestem ektomorfikiem ( 177 cm, przed siłownią 59 kg, teraz 65 kg), wszystko spoko poza tym, że mój biceps i jego siła jakby nie rośnie. Pozostałe partie są wg mnie ok - jest jakiś progres i widzę, że coś się dzieje- oczywiście zapewne mogło by być lepiej ^^
Trening bicepsów wykonuję na treningu pleców i wygląda następująco:
*podnoszenie sztangi (12,10,10,8)
*podnoszenie sztangi na modlitewniku (10,10,8)
*podnoszenie hantli chwytem młotkowym (12,10,10,8)

Największy problem mam właśnie ze sztangą, ciężko mi to idzie, nie wiem czy tu chodzi o słabe przedramienia?

Ogólnie trenuję 3 razy w tygodniu, jeśli chodzi o dietę, trochę się uginam i czasem tracę motywację, ale staram się jeść 3000 kcal, chociaż czasem nie potrafię już nic zmieścić.
Możecie mi coś poradzić, co mogę robić, albo co poprawić, aby był progres, może radzicie mi zupełnie inny plan lub częściej/rzadziej.

Dodatkowo chciałem zapytać, jakie posiłki jecie aby łatwo podłapać kcal, oraz co powinienem jeść od razu po treningu

Z góry dzięki ;)

Zmieniony przez - Daniel227 w dniu 2014-07-19 16:00:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W ćwiczeniach na biceps siła idzie mozolnie.
Nie zawracaj sobie tym głowy.

Najważniejsze jest podciąganie,wiosłowanie,przysiady,wyciskania leżąc..itd.
Jeśli tutaj notujesz postępy to reszta również się podciągnie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na sylwetkę bez straty szybkości

Następny temat

Schudnięcie, trening

WHEY premium