SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Odblokiem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6513
Miczelx to jest niestety prawda. Najnowsze badania tego dowodzą. były przeprowadzane nawet badania. Sam nie wierzyłem w to wiec skonsultowałem sie z lekarzem i on to potwierdził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jaka prawda ,nolva obnizajac poziom estro moze sie tylko przyczynic do poprawy jakosci, clom podbije poziom testa, wiec rowniez pozytywnie, hcg tak jak mowilem nieco spoznione, ale biorac pod uwage to, ze po HCG bedzie kontunuowal kuracje nolvą i clomem wszystko bedzie jak najbardziej git.
Niedoinformowani lekarze mnie nie przekonuja, Twoje info rowniez.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6513
Sterydy zaburzają całkowicie cały układ hormonalny. Wszystko w naszym ciele jest rozstrojone, panuje kompletny chaos, występują silne objawy uboczne stosowanych wcześniej saa. Wprowadzenie wtedy do i tak kompletnie chaotycznego organizmu środki o których pisałeś mogą mieć całkowicie odmienne działanie od zamierzonego, w sporym stopniu zależy to od organizmu. Nie wykluczone zatem jest, że opisane przeze mnie objawy nie wystąpią. Tak mniej więcej wytłumaczył mi to lekarz z którym sie konsultowałem, dobrze douczony lekarz sportowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6513
Zupełnie inaczej sprawa ma się gdy odblok jest wykonany w okresie w którym objawy uboczne jeszcze nie wystąpiły.
To właśnie dlatego podawane nam są te terminy:

1. Anadrol / Anapolon - 8 -12 godzin od podania ostatniej dawki
2. Deca - 3 tygodnie po ostatniej iniekcji
3. Dianabol / Metanabol - 8 - 12 godzin od podania ostatniej dawki
4. Equipoise / Boldenon - 17 - 21 dni po ostatniej iniekcji
5. Fina - 3 dni po ostatniej iniekcji
6. Primobolan depot - 10 -14 dni po ostatniej iniekcji
7. Sustanon / Omnadren - 3 tygodnie po ostatniej iniekcji
8. Testosterone Cypionate - 2 tyg. po ostatniej iniekcji
9. Testosterone Enanthate - 2 tyg. po ostatniej iniekcji
10.Testosterone Propionate - 3 dni po ostatniej iniekcji
11.Testosterone Suspension - 4 - 8 godzin po ostatniej iniekcji
12. Winstrol - 8-12 godzin po ostatniej iniekcji

Aby temu zapobiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Widze ze nie docieraja do Ciebie rzeczowe argumenty
Koncentruj sie raczej na konkretnych zrodlach wiedzy nt saa oraz doswiadczeniu, lekarz jezeli faktycznie to powiedzial to sie mocno pomylil Bez urazy rzecz jasna Tyle odemnie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6513
Też sie mocno zdziwiłem gdy sie o tym dowiedziałem ponieważ znam dobrze hcg, tamoksifen, proviron, arimidex i clomid. Na saa tez posiadam spora wiedzę poparta doświadczeniami na sobie i wiarygodnych dokumentach w internecie. Ale komu wierzyć jak nie lekarzowi sportowemu. Nie pisał bym tego gdyby to były jakieś moje fantazje albo wymysły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Sterydy zaburzają całkowicie cały układ hormonalny. Wszystko w naszym ciele jest rozstrojone, panuje kompletny chaos, występują silne objawy uboczne stosowanych wcześniej saa. Wprowadzenie wtedy do i tak kompletnie chaotycznego organizmu środki o których pisałeś mogą mieć całkowicie odmienne działanie od zamierzonego

Chcesz powiedzieć że w okresie 'właściwym' do stosowania odbloku organizm nie jest w stanie chaosu? Przecież odblok właśnie się stosuje aby ten chaos okiełznać.

Te terminy które podałeś też nie są dla mnie wiarygodne. 17 dni po ostatniej iniekcji bolda? podając 200mg bolda e3d przez 12 tygodni, po 17 dniach od ostatniej iniekcji masz jeszcze 470mg estru we krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6513
Nie, chcę przez to powiedzieć, że jeżeli podamy odblok w terminie, znaczy wtedy kiedy testosteron jest jeszcze wysoko organizm inaczej zareaguje niż wtedy gdy spadnie do minimum a kontrole przejmie estrogen. Leki farmaceutyczne ( które ciężko dostać na czarnym rynku) nie zawsze działają tak jak byśmy tego chcieli i trzeba sie liczyć z całą wiedzą i wszystkimi informacjami na temat skutków ubocznych a nie widzieć w nich tylko to pozytywne działanie ( takie którego oczekujemy). Przykładem niech będzie tamoxifen/nolvadekx , przeprowadzono szereg badan na temat tego środka i testów na ludziach. Niby antyestrogen a w niektórych przypadkach powodował znaczny wzrost estrogenu ( 2 na 100 badanych odnotowało wzrost estrogenu). Podane przeze mnie terminy co do rozpoczęcia odbloku są w przybliżeniu. Okres w którym zaczynamy odblok musi być dopasowany indywidualnie analizując dawki przyjmowanych saa oraz czasu cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Nie, chcę przez to powiedzieć, że jeżeli podamy odblok w terminie, znaczy wtedy kiedy testosteron jest jeszcze wysoko

Kiedy testosteron jest wysoko dalej blokuje on przysadkę więc nie ma sensu wtedy robić odbloku. ja zazwyczaj jeszcze w ostatnim tygodniu cyklu podaje antyestrogen aby blokować jego oddziaływanie na organizm, ale clomid rozpoczynam dopiero wtedy kiedy stężenie SAA jest już minimalne.

Niby antyestrogen a w niektórych przypadkach powodował znaczny wzrost estrogenu ( 2 na 100 badanych odnotowało wzrost estrogenu)

Moze raczej kumulację estrogenu w organiźmie z powodu zablokowanych przez nolvę receptorów? A to że wzrasta poziom estrogenu nie oznaczy automatycznie że oddziaływuje on na organizm. A zakładając że faktycznie w rzadkich przypadkach powoduje odwrotny skutek nie znaczy że po dłuższym czasie po odstawieniu SAA będzie tak działał. Nolva to lek podawany w celu blokowania aktywności estrogenu. Ludzie których się nim leczy raczej nie brali sterydów.

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2008-05-04 10:57:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
larrowicz

Nie chodź więcej do tego lekarza albo każ mu się dokrztałcić.
Poza tym lekarz w zaawansowanych kwestiach SAA to zazwyczaj żadna wyrocznia. W większości przypadków nawet nie słyszeli o środkach z którymi mamy do czynienia. Ewentualnie swoją wiedzę opierają na książkach z lat 80-90 ubiegłego wieku.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino BD

Następny temat

Winko Strzały czy Tabsy??

WHEY premium