SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Gainerem Megabola ! Ważne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
Witam.
Mam strasznie gówniany problem. Zakupiłem Gainer Megabola: Gainer 737 o smaku waniliowym i mam straszny problem. Mianowicie jak wypije porcje to po 15 minutach lece do kibla i laksa taka, że szok. tzn. nie wysrywam całych bebechów, ale mam straszne rozwolnienie. Czy to możliwe ze to po tym gainerze?

Pozdrawiam

Zmieniony przez - steroid_fa w dniu 2008-11-19 20:58:39

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
słynny megabol

poszukaj w wyszukiwarce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy go pijesz po posiłku na czczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
2h po sniadaniu obiedzie i kolacji. Czy to jest uwarunkowane tylko i wyłącznie tym, że jest tam jakis składnik którego organizmy nie przyswajają, czy to ze mna cos nie tak. Jeśli jest na to jakaś rada to piszcie. Czy po prostu zacząć węgiel brać ?

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może przeterminowany??.Albo ten gainger do komletny shit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
Ja swego czasu zjadłem "Megabol Quattro Pro" i nie zaobserwowałem zadnych skutków ubocznych...

O tym Twoim słyszałem duzo złych opinii własnie...
Cena fajna ale jakosc podobno h...

Zmieniony przez - sukif w dniu 2008-11-19 22:05:47

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
Malina przeterminowany na pewno nie jest bo przecież umiem przeczytać datę ważności :) Gadałem dzisiaj z kumplem i mówił, że jak jadł Mutant Massa to przez pierwszych kilka porcji też miał właśnie taki problem :/ Chcąc nie chcąc przyjemne to nie jest...
Pozdrawiam

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
użyłeś tej wyszukiwarki??

737 to shit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
1. 737 to kibel
2. gainera trza umieć pić

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Hehe ja na szczęscie kiedyś kupiłem 500g tylko na sprubowanie i ...
tak samo :D
Za dwa dni wyp... go do kosza :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
tez mam rozwolnionko tylko że nie tak od razu po 15 minutach... Mam gainera firmy Dymatize

:]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co się bardziej opłaca?

Następny temat

co doradzicie?

WHEY premium