SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z mamą-dlaczego suple są ważne w czasie intensywnego treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
j/w jak wiecie to dajcie jakiś link do pracy/tematu na temat przydatności suplementów w diecie w czasie wzmożonego wysiłku spowodowanego treningiem na siłce wiecie ocb, sobi polecą... tłumacze i łumacze i nic...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
niestety w masie tych artykułow nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
kolego tłumacz po prostu że to nic innego jak substancje wydzielone z produktów spożywczych, czyli np. białko jakiego dostarczaja ci normalnie jaja, serwatka mleka, kreatyna która jest w mięsie itp. itd.. powo! ;)

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Suplementy - produkty stanowiące źródło skoncentrowanych składników odżywczych i innych składników o działaniu fizjologicznym.
[M.Jarosz, Suplementy diety a zdrowie, Wyd. lekarskie PZWL Warszawa]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
właśnie tak mówie a ona z ekstem "nie kupuj tych świństw bo nie chce mieć mutanta w domu!" a wedy mia paczka z mutant massem przyszła;] i tłumacze że ogranizm człowieka jest jak gleba- jak sie nie uprawia to wyaarczy tylko woda, a jak jest intensywnie uprawiana to bez nawozu ni huhu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nie dałeś mi edytować
Chciałem dopisać:
Krótko i na temat. Im więcej się będziesz tłumaczył, tym bardziej będziesz podejrzany

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4126
miałem ten sam problem tylko że ja miałem w domu tego od chu... bo robiłem zamówienie też dla kolegów, bałem sie że mi to wszystko do kibla wyrzuci ale pewnie kibel by sie zapchał. Brat wrzucił taką gadke jak fluke radził i było OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
heheh chudy to Ci niefortunnie ten mutant mass przyszedł ;)

Nie porównuj supli do nawozów bo one kojarzą się ze sztucznością.

Predzej wypowiadaj się o suplach jako o czymś naturalnym ale wyizolowanym ze zwykłych produktów spożywczych specjalnie dla sportowców ;)

Lolas bo prawda jest najlepsza, suple to nie koksy aczkolwiek tez trzeba z głową :)

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
ja zapodaje 3 cykle na rok zazwyczaj lisopad styczen marzec które trwają 5 tyg ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze suplementu

Następny temat

co sądzicie o tej stronie....

WHEY premium