SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem podczas I-go Długiego cyklu...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 166
Witam. Jestem w trakcie cyklu:

1-9 prop 100mg eod
10-11 prop 50mg eod
10-11 HCG 2500j.m. e3d
12-15 meta 40mg ed
12-21 enan 500mg e4d
12-21 deca 400mg e7d

Jestem w trakcie 13 tygodnia, jakieś 2 tygodnie przed skończeniem propa masa stanęła w miejscu i nie chce drgnąć do przodu, dlaczego? Do tego od kilku dni boli mnie kręgosłup, tak jakbym stał non stop po 24 godziny i ciężko mi się wyginać na boki, co się dzieje? Kręgosłup zaczął boleć po jednym z mocnych treningów. Co radzicie w tym przypadku? Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 166
P.S. To jest mój pierwszy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
kto ci rozpisywal ten cykl?
porazka totalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
plecy bolą z retencji
cykl porażka i to jeszcze pierwszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
dlaczego porazka ?

mi sie podoba

zaczal od propa a dopiero pozniej zaczyna konkretnie, lekki mostek tez jest typowo sfdsowsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masakra wszystko na odwrot. Bedzie piekny spadek libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15035
niezły pierwszy cykl na odbloku bedziesz siedział w kącie i beczał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Na bank koleś się walną. Najpierw miały iść długie estry z metą i później prop. A ten most z HCG to pewnie nie miał być most tylko normalnie HCG przed Clomidem na 2 tygodnie.
Ale wracając do tematu:) Jesteś w 13 tygodniu (czyli to 2 tydzień mety) i nie ma postępu? Jak na koniec (10-11 tydzień) dawałeś 50mg propa c2d to po jakichś 5 dniach miałeś już testa na c***owym poziomie i tym pewnie kuku sobie zrobiłeś. Za parę dni enan Ci się skumuluje i powinno być lepiej.

A i jak będziesz kontynuować cykl to wydłuż o 2 tygodnie albo i więcej enana i po tym drugi raz HCG.

Zmieniony przez - jowww w dniu 2011-01-11 19:59:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
Ciekawy jestem samopoczucia po przejściu z propka na prolke :D zanim długie estry sie wkręca gość straci wszyscy co zrobił na propku i ta meta 40mg na 1 raz hahahahahahahahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Teraz to już nic z tym nie zrobi :D Najgorszy okres bez teścia już za nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 166
Na początku na propie miało się skończyć, ale chciałem dalej pociągnąć ten cykl na czymś mocniejszym i ta rozpiska jest radą jednego z forumowiczów. Na braku teścia bardzo złego samopoczucia nie miałem, tylko nie wiem czemu i wtedy i teraz ciągle jestem jakiś taki wiecznie zmęczony i śpiący, to normalne? Rzeczywiście będzie aż tak źle, gdy cykl się skończy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol Alchemia Pharma czy to podróbka ?

Następny temat

Problem

WHEY premium