SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol Alchemia Pharma czy to podróbka ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9343
Witam zakupiłem Metanabol firmy Alchemia Pharma czy to jest podróbka czy orginał? tabsy twarde oraz gorzkie w smaku nie za smacznahttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/42.gif[/img]. Tabletki wszystkie takie same białe z napisem AP https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/17.gif[/img]. Tabletki wszystkie takie same białe z napisem AP . Tabletki wszystkie takie same białe z napisem AP . Tabletki wszystkie takie same białe z napisem AP . Tabletki wszystkie takie same białe z napisem AP . Tabletki wszystkie takie same białe z napisem AP . Tabletki wszystkie takie same białe z napisem AP [img]../../buziaki/17.gif" alt="" />[img]http://img17.imageshack.us/i/dsc00015fh.jpg/" alt=""/>



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9343
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
białe tabsy to fake

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9343
Ale przeciez wczesniejsze werse Alchemi tez posiadały białe tabsy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
ostatnia jaka jadlem 5 mg jasno niebieskie tabsy , dziala celujaco , jaka robia teraz nie wiem

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9343
A jakie będą 1 zauważalne efekty ? gdyz jeśli to fake to nie będe tego spożywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
u mnie apetyt , sila i pompa na treningu , mysle ze w ciagu tygodnia powinienes czuc jesli nie predzej, ciezko jednoznacznie opisac bo metka roznie dziala na rozne osoby , jednych zamula , innym poprawia samopoczucie itd.
2

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
Jadłem niedawno taka sama alchemie i działało wszystko. Nie próbowałem smaku ale zastrzeżeń nie miałem. Rożnicę na pewno bym odczul bo wcześniej jadłem apteczaka z Jelfy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9343
malakail a tez miałes białe tabsy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9343
Mam małe pytanko gdyz od wczoraj stosuje metanabol w dawce 15mg dziennie tzn rano podczs posiłku puzniej około godziny 14 podczas posiłku i przed snem podczas ostatniego posiłku. Mianowicie problemem jest to ze odczuwam ból prawego sutka nie jest to jakis okropny bol ale jest . Nie odczuwam bólu podczas dotykania sutka lecz jest to taki pulsujący ból . Proszę o rade gdyz mam nadzieje ze to nie gino:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1729
nolvadex kup
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

m-drol solo cykl

Następny temat

Problem podczas I-go Długiego cyklu...

WHEY premium