SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawki HCG podczas długiego cyklu na testosteronie enantat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Witam Panowie, proszę o poradę jakie dawki HCG podczas długiego cyklu na testosteron enantat. Czytałem wiele opinii, i często są to sprzeczne teorie tzn jedni zalecają często i małe dawki, inni duże dawki z dłuższym odstępem czasu. Proszę o konkretne porady tj wielkość dawki i jakie odstępy czasu pomiędzy dawkami. Mój cykl od 3 miesięcy składa się z testa enant 500mg tygodniowo + proviron 2x dziennie po 25mg planuję być na cyklu jeszcze przez kilka miesięcy. Do tej pory jajka nie skurczyły mi się i nie czuję negatywnego działania ze strony esto , nie mam objawów gino i nie jestem jakoś bardzo zalany. Z góry dziękuje za udzieloną pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Tez rozważałem taką możliwość nawet obdzwoniłem apteki, bo w necie tak jak piszesz można kopic od 100 szt. Inna możliwość to zagadać babkę w laboratorium i zapytać czy nie odsprzeda kilku pustych fiolek. Ja zdobyłem od znajomej ze szpitala butle z gumowym kapslem ale niestety taką 50 ml, mniejszej nie mieli.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgodnie z regulaminem wypełnij ankietę działu. W jakim celu bierzesz proviron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
WIEK: 46
2. WAGA: 116
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 120
-udo: 61
-talia: 110
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 20 lat
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Enantat+winstrol+proviron 10 lat temu wcześniej 10 tyg omnadren+metanabol
8. TRENING: 5x tyg
9. CEL CYKLU: TRT (HTZ)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 10 lat temu 18 tygodni
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): średnio
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 145
-martwy ciąg: nie
-przysiad: 180
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Proviron traktuję jako słaby antyestrogen tak na wszelki wypadek pomimo braku negatywnych skutków ze strony estro oraz jak wiadomo proviron wiąże SHGB co daje więcej testosteronu w obiegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Dzięki fotograf za link ale nijak to się ma do osoby która używa testosteron syntetyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Dodatkowo proviron wpływa pozytywnie na libido tzn utrzymuje libido na stałym poziomie w moim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Przepraszam fotograf artykuł jest przydatny, nie doczytałem wcześniej do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
morose
Dzięki fotograf za link ale nijak to się ma do osoby która używa testosteron syntetyczny


Ma się bardzo dużo. Czytałeś cały, po łebkach czy wstęp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
edit - no właśnie miałem pisać, że pewnie wstęp albo po łebkach czytałeś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Przeczytałem teraz połowę i masz rację są tam odpowiedzi na moje pytania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna a wydolność

Następny temat

pierwszy cykl rapidfast rekompozycja 7-8 tyg prosze o opinie i porady

WHEY premium