SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem poczatkujacego :))))

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5204
Siamano : ))))
Tak czytam sobie te wszystkie posty i zastanawiam sie, o czym wy tak mowicie ??? Jestem bardzo poczatkujacy i przeczytalem sporo tekstow dostepnych w necie, jednak po kazdym nastepnym mam jeszcze wiekszy metlik w glowie, dlatego proszę o pomoc !!! Jakie suplementy powinienem zazywac (bardzo poczatkujacy), od jakiego momentu, i wogole wszystkie info, plisss, może ktos powie mi kilka slow z ust profesjonalisty J)))



//////
pozdrawiam ( o o)
------------ooO-( )-Ooo--
Maciej /GiLeK/ Kłak - [email protected]
http://www.escapemag.pl - magazyn ESCAPE
Gadu-Gadu: 2675034
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Juz wiele razy probowalem go zaszokowac, puchnie ladnie ale cholernie wolno rosnie.Rzygac sie chce.Wszystko ok, tylko lapa mala.
Teraz okupie sie w sprzet to nie bedzie mial wyjscia

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10171
Profesjonalista ze mnie taki jak z koziej d*** trabka, ale poradze ci jedno. Jesli rzeczywiscie jestes taki poczatkujacy to pochodz na silke i potrenuj chociaz z 6 miesiecy zanim bedziesz bral jakiekolwiek suplementy.
Pozdrawiam.

"The More I Drink The More I See,
That Suicide Could Be The Key,
To The Place Called Paradise,
Where Pain Not Dwells Not Hate Nor Lies"

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
nic bardziej błednego kolowi nie mogłes rzec.
spokojnie mozesz zakupic odrzywke białkowa lub typu gainer
bezproblemowo mozesz stosowac aminokwasy np whey

natomiast na pózniej odstaw sobioe hmb ,kreatyne ,bcaa
pamietaj ze pierwsze wymienione przezemnie odzywki sa niejako substytutami jedzenia w formie bardziej przystepnej dla oranizmu no i wreszcie dosc taniej.
tak wiec zbilansowana dieta przynajmniej 3-4 posiłki dziennie plus ww (na poczatku)preparaty
pozdro

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy wiesz co to jest sog,dowiedz sie gdzie sie naciska a ja ci powiem za to co,jak,kiedy...
Wiec:
Narazie nie bierz odrzywek przez jakies pol roku,poniewaz twoj organizm bedzie teraz reagowal na zwykle jedzonko i trening,wiec narazie nie przyzwyczajaj organizmu do odrzyweczek i sulementow.
Pierwszym bledem poczatkujacych jest to ze od razu zaczynaja z odrzywkami itd,a nawet zdarzaja sie koksy.Ja wlasnie popelnilem ten blad,no ale coz po to tu wszyscy sa aby nastepne osoby nie popelnialy tych samych bledow,a szczeolnie poczatkujacy...Zwieksz troszczke liczbe posilkow do 5,kazde powinno zawierac duza iloc bialka,uzupelniona odpowiednia iloscia weglowodanow itd.
Co jeszcze chcesz wiedziec?to pytaj?ale najpierw daj soga za pisanie z bólem palcow.
Potem juz nie musisz dawac bo mi przejdzie...chyba.
Pozdrawiam!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Kazdy mowi zeby nie urzywac odzywek przez kilka miesiecy. Ja po 1,5 miesiaca treningu kupielem sobie delikatne 50 % bialko i tak mi ladnie poszlo ze ho ho.Potem nie urzywalem niczego i dalej spokojnie roslo. Najwazniejsze jest to zeby wiedziec jak cwiczyc, nauczyc sie techniki i opracowac dobry trening dla siebie.Gdy wszystko jest cacy mozna zabrac sie za odzywki.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widac po profilu
jak idzie....

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
bigger widze ze sie znasz jak kolega o sobie powiedzial suplementy to nie sa gainery i bialko tylko kreatyna HMB itp itd. a Gainer i bialko to odżywki. Wiec odzywki typu bialko gainer Carbo mozesz brac od pierwszego treningu w zyciu do ostatniego ale co ja poplecam (fajna waga 71km dieta ladnie zbilansowana tj 2g bialka na kg masy (codziennie niezalenie czy dzien treningu czy nie miesnie rosna po treningu w czasie regeneracji a nie w czasie trenin gu) do tego okolo 6g weglowodanow na 1kg masy ciala (tak jak bilako) i dotego podzeil to tak zeby jednorazowo nie spozywac wiecej jak 35-40g bialka jedz okolo 5-6 posilkow i jezeli z jedzenia niemozesz czegos z tych substancji odzywczych spozyc to wtedy wchodzimy w odzywki takie jak bialko i carbno czy tez mieszanki gainery i w odpowiedno odleglych odcinak miedzy posilkami spozywamy tudziez jezeli bylo malo bialka w posilku to zaraz po posilku dokladamy odpowiednio bialka czy weglowodanow (co ile czego ma znajdziesz w tabelach sa na stronie kulturystyka.pl w dziale dieta tam jest arkusz z Exela) a co do suplementow to do nich przejdz miedz 8-12 miesiacem treninguw albo najlepiej dopiero gdy zaczna sie stagnacje (zastoj w rozwoju sily masy) a i niezapomnij zajrzec do dzialu trening zeby sie co nineco o tym dowiedzic to tez jest wazna rzecz tam ci powiedzoa co jak czesto cwiczy i jak czesto zmieniac cwiczenia. to na tyle jakbys jeszcze chcial cos widziec to wal postaram sie odpowiedziec na ile bede potrafil tudziez ktos inny sie wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
bigger mialem metlik sorry za krytyke posralo mi sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
HELPMISTRZ -SOG .........ZA CO???????????????????????????
za błedne doradztwo?mieszasz kox z preparatami stworzonymi na wzór normalnego pokarmu.do czego ma sie organizm chłopaka przyzwyczaic ?do odrzywek?zrozumcie ze odzywki takie jak gainery,carbo czy białkowe (bez duzej zawartosci róznego rodzaju kofaktorów )sa normalnymi odpowiednikami dobrze zbilansowanych posiłków(oczywiscie poddane są wstępnej obróbce jak chocby maltodekstryny o róznym stopniu zcukrzenia które sa baza weglowodanowa w odzywce)ale to jest własnie ten plus dla którego młody człowiek zapisujacy sie na siłownie i marzacy o wiekszej masie(a normalnie jedzacy jak kot napłakał-czyli 2-3 skromne posiłki)ma szanse wzbogacic swoja "cienką"diete w dodatkowe składniki i kalorie.
z doswiadczenia równierz wiem iz młodzi adepci:)nie stosuja sie do zalecen aby zjadac5 posiłków z naturalnego pozywienia (no chyba ze snikersa potraktujemy jako posiłek),pozatym uzywjac taki preparat jak np gainer jest pewnosc iz na starcie człowiek nie zrobi błedów w zestawianiu składników.Wiec 3 posiłki dziennie plus 2-3 razy odzywka(na poczatku w dawkach mniejszych niz sugeruje producent-a to dla przyzwyczajenia ale nie w takim rozumowaniu jak w/w(tylko zeby nie dostac rewolucji zoładkowych).

jeszcze do Misiosza-o so hozi?????????/)))))))))
pozdrawiam

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry ze ze zle napisalem i zle mie zrozumieliscie,zle to sformuowalem,i miales prawo to zle zrozumiec,mialem na mysli ze ja zaczolem od razu od odrzywek(nie bralem koksu!!!)(chodzilo mi ze niekturzy kolesie zaczynaja nawet od koksowania w siebie i to w mlodym wieku) zle to wyzej ujolem,ja mu w ten sposob chce odradzic brania koksu,ale nie mowie mu ze nie moze brac odrzywek poprostu jego organizm teraz bedzie reagowal na rozsadny trening i odrzywianie,po co ma od razu sie szpikowac odrzywkami lub suplementami?Niech cwiczy bez odrzywek dopuki nie zauwazy u siebie zastoju,nie wiesz ze poczatki sa najlatwiejsze i sie rosnie jak na drozdzach,a co bedzie jak teraz zacznie od odrzywek i po 2-3 latach stanie?
Oczywiscie siegnie po KOKS bo stwierdzi ze odrzywki juz na niego nie dzialaja,a juz nie mowie o dobrej diecie...i kogo to bedzie wina? NAS!!!
Ja nie mowie ze tak moze byc ale zakladam...Chlopak sie nauczy cwiczyc na byle jakich odrzywkach i bedzie w tedy cwiczyl jak bedzie mial odrzywke,a jak jej nie bedzie mial to nawet sie nie ruszy na odrzywke,jak bedziemy go tak nastawiac to zwatpi po kilku miesiacach.Na odrzywki ma jeszcze czas!!!
Narazie trening i odrzywianie i odpoczynek.
I niech je minimum 5 posilkow dziennie,to nie jest w cale tak duzo,3 posilki to jest q..no,nastawiasz chlopaka na to ze odrzywki mu wielce dadza co jest wielkim bledem,bez odpowiedniej diety odrzywki nic nie daja.
Odrzywki maja byc tylko uzupelnieniem diety,a nie kolejnym posilkiem...
POZDRAWIAM!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
helpmistrz jeszcze gorzej)))))))))))))0
ale bez przejmy mylisz pojecja do odrzywek nie mozna sie przyzwyczaic.
całe pojmowane przez Ciebie błednie przyzwyczajenie zapewne bierze sie od ktreatyny lub innych preparatów które faktycznie przy dłuzszym stosowaniu powoduja blok enzymatyczny etc.natomiast niema to miejsca w przypadku odrzywek podstawowych które zbudowane są w oparciu o podstawowe składniki pokarmowe.
jest prosta zasada albo je dostarczysz albo nie.(składniki)
powiedz mi jedno czy jak bedziesz np ;jadł codziennie 50 białekz jaj to twój organizm sie "przyzwyczai"?
))))))))chyba tylko pod jednym względem ci co jedli wiedzą o co mi chodzi
jeszcze jedno -nie odwracaj kota ogonem ze proponuje chłopakowi same odrzywki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
dieta bazowa to podstawa natomiast nic sie nie stanie jesli zamiast 2 dodatkowych posiłków zastapi je odrzywka np typu gainer.

zeby dac koniec dyskusji mam pytanie do Ciebie Helpmistrz;-
jezeli znalazłbys sie na wyspie (na której niebyłoby pozywienia naturalnego)i miałbys ze soba odrzywki np.gainer to czy byłbys w stanie przezyc(okreslony czas)?
czy np po dwóch dniach takiej diety organizm "przyzwyczaiłbysie " do odrzywek i padłbys?
(przypadek skrajny aczkolwiek obrazowy,proszę odpowiedz)
pozdro


biger

bigger tm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do kreatyny?

Następny temat

Amino Anabol PQ

WHEY premium