SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem początkującego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4119
Cześć! Sorry, jeśli takie tematy się już tu pojawiały (bardzo prawdopodobne), albo jeśli umieściłem to w nie tym dziale co trzeba (Choć nigdzie indziej mi to nie pasowało). Mój problem jest (z tego co wyczytałem na wielu - naprawdę wielu! - forach internetowych) dość powszechny. Mam 20 lat i sporą niedowagę. Od kilku miesięcy (z przerwą wakacyjną) chodzę na siłownię, nie zdaje to jednak rezultatu, gdyż - jak wiadomo - potrzebna jest konkretna dieta. Niestety - brak czasu i dość nieregularny tryb życia nie pozwala mi na właściwe odżywianie - często muszę jeść na mieście, albo 'na bardzo szybko' w domu. Próbowałem jeść bardziej regularnie, ale przy moim - mam nadzieję tymczasowym - trybie życia po prostu nie wyrabiam. I oto moje pytanie - co mi proponujecie? Domyślam się, że potrzebuję białka i węglowodanów, ale nie znam żadnych odżywek, a Allegro wolę się nie sugerować. A może ktoś zaczynał podobnie? Jak to wyglądało w waszym przypadku? Jak szybko to działa? Od siebie dodam, że moim celem nie jest jakiś wyjątkowy przyrost masy - chcę po prostu wyglądać lepiej, zdrowiej (jestem bardzo chorowity...). Aha - czy możliwe, że tak nieciekawy stan rzeczy w moim przypadku może być spowodowany małą ilością testosteronu? A co wtedy można zrobić? W obu przypadkach dodaję - jestem początkujący, nie chcę przedobrzyć, nie interesuje mnie jakaś super-budowa ciała (tzn. jak każdego faceta tak, ale na razie chcę osiągnąć chociaż jakieś minimum), chcę żeby przeszło to zdrowo i w miarę naturalnie. Proszę o pomoc, bo już nie wiem do kogo się zwrócić! Czekam z niecierpliwością na odpowiedź - każda rada jest dla mnie na wagę złota! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
uloz diete a brakiw niej mozesz wypelniac gainerem, bialkiem, omega 3

bad boy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer 1 - 3 pytania

Następny temat

Bieganie, trening wytrzymalosciowy.

Wiecej