SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amino Anabol PQ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Dostałem na maila reklamę że znów promocja w HiTec'u. Jest Amino Anabol PQ 60 tabsów za 30 zeta. W sposobie użycia napisali że 1-2 tabsy na 10kg wagi. Ważę około 80, jeśli wezmę 2 to wyjdzie 16 za jednym razem, a to oznacza że takie opakowanie starczy na ledwie 4 razy. Jeśli wezmę jedną to wyjdzie na 8 razy. Dobrze to liczę czy coś pogmatwałem?

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Piszą to oni różnie. Przy tej wadze bierz jakieś 5 kaps. po treningu

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5774
ja biore 2 przed treningiem i 5 po treningu, ale waze 67

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
A daje to coś wogóle czy taki pic po prostu? Może kreatyna była by już lepsza?

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
BCAA to jeden z lepszych antykatabolików, jego działanie i rola są zupełnie inne niż kreatyny. Jakiś antykatabolik należy brać cały czas

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Właśnie - niedługo robię sobie cyklik i nie wiem czy jest sens jednocześnie zażywać glutamine i BCAA.
Obydwa suplementy to przecież antykataboliki.
Zakupiłem już i jedno i drugie i nie wiem właśnie czy zapodawanie razem to nie będzie lekką przesadą, ponieważ muszę dodać, że w tym cyklu będę zapodawał również spore ilości HMB, które też jest antykatabolikiem.
Darować sobie w tym wypadku BCAA ?

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Moje zdanie jeśli chodzi o łączenie antykatabolików jest takie: jeśli kogoś na to stać i ma taką chęć to jak najbardziej łączyć, gdyż wzajemnie potęgują one swoje działanie i zabezpieczają katabolizm z różnych stron, natomiast ja osobiście stosuję zazwyczaj tylko jeden preparat, głównie ze względów finansowych. Wiadomo że lepiej byłoby wziąć 2 lub 3, ale jeden też jest ok.


SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Mam już wszystkie trzy, tylko nie wiedziałem czy dorzucanie BCAA do HMB i Glutaminki, nie będzie zbędnym wyrzucaniem kasy.
Z tego co mówisz to nie. THX.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Wyrzuceniem kasy nie będzie, natomiast jeśli chcesz zaoszczędzić to najpierw weź hmb, jak się skończy to BCAA a następnie glutaminę (kolejność może być oczywiście dowolna). Ale jeśli chcesz mieć lepszy efekt, a kasa ma drugorzędne znaczenie to weź wszystko razem

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dobra, więc zdecydowałem.
HMB i glutaminkę napewno będę brał razem, bo tak sobie już zaplanowałem taki cyklik:
- HMB 9g dziennie
- glutaminka
- kreatynka
- no i wiadomo - dużo serwatki
BCAA już kupiłem, ale w takim razie rezygnuję (również ze względu na dużą ilość HMB) z dodawania ich do tego zestawu, zostawię na inną okazję.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Czyli żeby był wogóle sens to kupić to ile opakowań 2 czy 3? Tak żeby chociaż na miesiąc lub półtora starczyło. Po 5 prochów dziennie to tylko na 12 dni. Eeee drogo będzie, chyba kreatynę bym wziął jednak.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem poczatkujacego :))))

Następny temat

Megabol - Bolid EGG Amino Acid (350tab.)

WHEY premium