SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1449
Witam zacząłem cykl 200mg test prolongatum co 4 dni. Po strzale strasznie źle się czułem zawroty głowy, drżenie rąk, lęki, zimnie poty, zaburzenia wzroku, słabo mega. I tak zacząłem rozkminiać temat dlaczego bo dawka jest ok raczej nie jest dużą. Kurde doszedłem ze to chyba hipoglikemia atak wywołany wahaniem hormonów. Musze iść do lekarza z tym ale może miał ktoś do czynienia z tym tematem i coś poradzi. Jak będę wykluczony z brania testo to słabo troche
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Zapewne problemy z psychika , za bardzo sobie wkręcasz i wtedy masz jazdy . Objawy nerwicy lekowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dopiero co pytales czy musisz robic odblok po 2 czy 3 strzalach prolongatum bo zlapala Cie ciezka kontuzja i musisz przerwac cykl wiec?


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-21 17:01:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Więc to chyba ta "kontauzja"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
misiekkkkk
Kurde doszedłem ze to chyba hipoglikemia atak wywołany wahaniem hormonów.



Masz wykształcenie medyczne?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1449
Nie ale miałem już spadki cukru wcześniej i teraz miałem tak samo tylko wiele mocniej. Na pewno sobie nie wkręcałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ta szczegolnie zimne poty,zaborzenia wzroku i ta reszte sobie nie wkrecasz...Flex juz Ci dobrze napisalczymto jest spowodowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
krzykacz
misiekkkkk
Kurde doszedłem ze to chyba hipoglikemia atak wywołany wahaniem hormonów.



Masz wykształcenie medyczne?

rezydent diabetolog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1449
Na pewno sobie nie wkręcam bo brałem już tylko propa ale dawno temu i było wszystko ok. Może dawkować 100mg co 3 dni wtedy będzie stabilniej i mniejsza dawka na raz? Można w ogóle brać testo jak się ma problemy z cukrem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94431 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
daj ankietę działu i wyniki badań jakie masz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1449
Wiek : 30
Waga : 84
Wzrost : 180
Obwód klatki :
Obwód ramienia : 40
Obwód talii :
Obwód uda :
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15-20%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, czasem HIIT gra w piłkę
Odżywianie : dieta,
Cel : sucha masa, rekomp
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : witaminy i minerały, omega3, witamina d3, ala, czasem ashwa,
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : węgle raczej nisko bo mnie zalewa. Na diecie białko tłuszcz zrobiłem fajną formę. Białko około 160g tłuszcze 120g węgle około240. Na utrzymanie wagi kaloryczność. Na redu zchodziłem do 100g węgli.

Robiłem badania hormonów tylko wszystko w normie estro prolaktyna test itd.


Zmieniony przez - misiekkkkk w dniu 2018-02-24 14:25:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BADANIA PODCZAS TESTA ENANA SOLO !

Następny temat

pytanie do doswiadczonych

WHEY premium