SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Gdzieś w necie patrzyłem wczoraj, to w niektórych labach po 60 PLN za każdy hormon, który ja robiłem, nie wiem jak to badają wtedy

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
Prywatne laby, każdy cenę ustala jaką chce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Dzisiaj ten guzek nie boli przy dotyku, czuć, że jest wrażliwy jakby, ale nie kłuje tak jak to było wcześniej. Nie macam całe dnie, może raz dziennie, unikam tego raczej.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Część labów robi podstawę tylko a resztę zleca. Pamiętam jak kiedyś robiłem sporą listę badań to bardziej mi się opłacało wsiąść do auta i pojechać 60km i wrócić niż robić na miejscu, skąd wysyłano właśnie tam.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Witam panowie ponownie. Odebrałem wyniki:
http://zapodaj.net/1e823c1337ef1.jpg.html
Jak było do przewidzenia, estro wybite, e2 ostro, prl też. Czy exe wystarczy? Ile i jak brać, żebym wiedział ile zamówić.
Prosiłem o dokładny wynik testa ale chooj...
Ew. coś jeszcze w celu poprawienia wyników badań? Dzięki z góry za wszelkie porady!

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
exe 4 dni po tabsie potem, dwa razy 1/2 e2d i dalej 1/2 2* w tygodniu, po 2 tygodniach badania znów
cabaser pierwszy dzień tab, po 2 dniach pół i dalej 1/4e5d
lipidy si, wątroba si, krew Ci gęstnieje, ale za jakiś czas sprawdź czy się gorzej nie robi. Takie wyniki na cyklu to norma ale zawsze lepiej kontrolować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
OK, organizuję exe i caba. Tydzień będę musiał poczekać, trudno. Kolejne pytanie - czy później po zbiciu estro odstawiam leki? I dopiero znów atakuję, gdy coś się zadzieje? Potas jest ponad normę, i jest adnotacja, przejmować się tym?
Po czym stwierdzasz konkretnie, że krew gęstnieje?

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po tych trzech strzałeczkach w morfologi, Za bardzo nic nie poradzisz, możesz dodać acard tabsa ed, zmniejsza ryzyko zakrzepów, ale pilnuj by nie było gorzej. Wtedy będziemy myśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Dziwię się ogólnie, że hemoglobiny w sumie mało mam, nawet jak nie byłem na cyklu, to zawsze od treningów miałem hemo i erytrocyty powyżej normy


Zmieniony przez - bartek_box w dniu 2015-12-04 17:56:03

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jest srtasznie, ale mówię jak by co tak na marginesie. Tylko tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozrabianie HCG w insulinówkach ze stałą igłą

Następny temat

estradiol, anastrozol a stawy

WHEY premium