SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Ok, mam dostęp do letro, exe, dostinex, czas oczekiwania około tygodnia, zobaczymy co w wynikach będzie i będę zamawiał wtedy. Letro najlepiej działa? Gdzieś czytałem, że cofa gino, ale czy moja przypadłość, to nie powiększony gruczoł, np. przez prolaktynę?

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym z letro się wstrzymał na początku, dał bym exe, a dopiero potem sięgał po coś mocniejszego. A masz dostinex czy cabaser, bo dosti pieruńsko drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Dostałem info, że cabaser i dostinex taka sama cena, tyle co exemestan

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle że dosti jest po 0,5 mg na tab i jest chyba go 8 (??) w słoiku a caba jest 1mg i jest 20 tab w słoiku. Ale to tak odbijając od tematu. Na razie wstrzymaj się z zakupem tak jak Panowie pisali i dopiero po badaniach nakupisz szpecyfików
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Jasne, w ciemno nie będę kupował. Czyli cabasera wystarczy na dłużej. Ok, dobrze wiedzieć. Czy czas tygodnia czekania to będzie długo? Czy próbować szukać na szybciej, ale może być problem...

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przez tydzień nawet jak to gino to nie powinno nic się zmienić, ja nie znam przypadku, żeby komuś w tydzień cycki urosły, ale wiadomo im szybciej tym lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
bartek_box
Testosteron badać z zaznaczeniem, że może być ponad normę, czy nie ma znaczenia? I odpuścić dzisiaj trening przed jutrzejszymi badaniami?


Jak już robisz to zaznacz, że interesuje Cię dokładny wynik przynajmniej będziesz widział jak to wygląda.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Byłem na badaniach o 8, wyniki jutro po 14. Jakby ktoś był zainteresowany przedziałem cenowym badań:
http://zapodaj.net/c375a6043d313.jpg.html 

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ceny o 2-3 zł znowu spadły, z tymi co ja robiłem , natomiast w labach czasami też jest różnica, jednak niewielka.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurde np Prolka o 7zeta taniej niż u mnie morfologia dyche ponad.Ale jaja,jak bym miał takie ceny to 2x ed bym chodził
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozrabianie HCG w insulinówkach ze stałą igłą

Następny temat

estradiol, anastrozol a stawy

WHEY premium