SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
Witam , mam 12 lat i planuję się zapisać na boks tajski lecz mam problem . Jestem słabo rozciągnięty i nie znam DOBRYCH ćwiczeń rozciągających więc zgłaszam się z prośbą do was . Moglibyście podać mi jakieś ćwiczenia rozciągające i napisać jak mam je wykonywać bo nie chcę pójść na zajęcia i nie umieć wykonać np. high kick'a . Jeszcze jedno znacie może jakąś stronkę ze słowniczkiem boksu tajskiego ? Czyli nazwy kopów itp.


Z góry dzięki .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Ćwiczenia na rozciąganie są w wątkach podwieszonych, ale jest zupełnie bez sensu abyś się przygotowywał pod trening teraz, pójdź na trening i to Ci wystarczy, a jak nie to zapytaj się tam trenera co masz robić poza treningami.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Rozciągniesz się na treningach. Zanim nauczysz się wykonywac High Kicka to i tak sporo czasu minie. Co do słowniczka, to w Polskich szkolach MT stosuje się angielskie nazwy.

Zmieniony przez - Dzejno w dniu 2010-05-03 10:36:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
Chciałbym być jak najlepiej rozciągnięty a na treningach nie jest samo rozciąganie , ogólnie bije się bardzo dobrze (odziedziczyłem to po tacie)i high kicka robię już tak na 145 cm a chcę się nauczyć jak najwyżej bo nie wiadomo jaki przeciwnik ma wzrost .

Właśnie chciałbym się dowiedzieć nazwy różnych kopnięć uderzeń itp. w jęz. Angielskim bo na pewno przyda mi się to :] . Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Hmm czyli jescze nie byłeś na treningu?
Idź na trening, to przekonasz się, jak bardzo dobrze się bijesz.
A sam high kicka nie próbuj robic, bo nie wiesz, jak go dobrze kopac, a poza tym mozesz się kontuzji nabwaic.

A tak poza tym,high kick to nie wszystko.

Nazwy powinienieś znależc na pierwszej lepszej stornie kickboxingu.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
To jest tak że w gronie moich rówieśników biję się bardzo bardzo bardzo dobrze ale zdaje sobie sprawę że w takich klubach chłopaki trenują i pewnie się dobrze biją . Wiem dobrze że high kick to nie wszystko ale podałem go w przykładzie i to (chyba) jest jeden z najwyższych kopnięć . A ja nie wykonuję tego uderzenia tylko kładę nogę na drabinę od łóżka (wysoka) i przyciskam w kolanie następnie robię zamach i jakby uderzam powietrze , mam nadzieję że przez takie coś nie dostane kontuzji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2914
Siemka :)
Masz tutaj wszystkie nazwy kopnięć itp : http://pl.wikipedia.org/wiki/Kick-boxing
Zjedz na sam dół i są tam wymienione wszystkie nazwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
Polecam jeżeli chodzi o rozciąganie
https://www.sfd.pl/Jak_się_rozciągać_żeby_miało_to_sens_-t257887.html

Co do high kicków to najpierw pochodź na treningi i poducz się techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
W końcu jakaś osoba podała mi ćwiczenia na rozciąganie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8352
skoro nic nie trenujesz to zgaduję, że nawet low-kicka nie umiesz zrobić, co dopiero high. poza tym sekcja jest od tego, żebyś się tam nauczył wszystkiego, a nie że mogą tam iść tylko osoby, które już coś umieją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
W tym wieku to mi się wydaje że nawet nie musisz się w domu rozciągać, pójdź na sekcję to się tam trochę rozciągniesz i rozkopiesz. Jesteś jeszcze młody więc dużo łatwiej Ci przyjdzie rozciąganie i to co będziesz miał na sekcji pewnie wystarczy na razie.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
korczan źle zgadłeś low-kicka umiem wręcz doskonale i powalam kolegów jak się sparujemy na dworze właśnie low-kickiem . właśnie chcę iść do sekcji bo chcę się czegoś nauczyć bo wiem że sam w 'talent' który myślę ze posiadam nie wystarczy .
_radek jestem dojść wysoki i już nie jest tak łatwo z rozciąganiem jak np. 2/3 lata temu (trenowałem piłkę) ale nie wykluczam tego że przyjdzie mi szybciej niż dorosłemu facetowi :] .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vex-ban na czas szkółki...

Następny temat

usta zsiniałe

WHEY premium