SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Probki białek olimp

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
i dobrze robia jesli nie maja innego wyjscia
edit: to do wypowiedzi VOLT

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2009-10-04 11:49:40

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
Ktos wczesniej wspomnial o "sprzedawaniu probek" - moim zdaniem bardzo dobry pomysl. Mozna by sobie zamowic po szaszetce w kazdym smaku danego bialka i zdecydowac sie na kupno duzej puchy...a tak to albo korzystamy z opinii znajomych albo walimy w ciemno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
gosciu z pbc o swoim franczyzodawcy wyraza sie w "cieplych slowach" (cyt. Enesa)

pieknie, pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
DewoNN
Olimp od dawna ma cos na te nute :D
blistry
oraz sprzedaz na saszetki niektorych produktow :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
Myślę, że saszetki w Olimpie to kwestia czasu bo takie jest parcie rynku
Konkurencja już ma a więc Olimp jako wiodąca marka na rynku też powinna zwiększyć swoja ofertę o saszety.



Zmieniony przez - VOLT7777 w dniu 2009-10-04 14:42:13

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
żeby było więcej saszetek innych produktów Olimpa, czy Biogenixa to by było coś bo np kupno saszetki Massacry 2 to strzał w dziesiątkę - kupiłem 2 saszetki na spróbowanie i co mógłbym się sugerować, że inni maja bóle brzucha itd itd np dogface źle zareagował na ten specyfik, a mi smakuje, jest pompka i moc i kiedyś na pewno na tym cykl pociągne

tak to byłby luksus - kupuję sobie po próbce każdego smaku jakiegoś białka i mam już rozeznanie i nie muszę liczyć na ŁASKĘ BOGÓW Z PBC...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
Biniu zauwazylem ze pojawiaja sie saszetki ale wszytkiego tylko nie bialek pozatym po jazdach z szaszetkami massacry 2 trzeba kupowac je z waga w reku
co do blistrow to wciaz nie moge wyjsc z podziwu ze tak jak wielu zauwazylo - ich kupno wychodzi taniej niz duze opakowanie mam nadzieje ze z bialkami w szaszetkach bedzie tak samo

dziwi mnie jedno - mam przed soba wlasnie probke z pbc "darmowa probka - nie na sprzedaz" dlaczego olimp nie wysyla takich probek na indywidualna prosbe klienta? az tak by nie zbiednieli...oczywiscie mogliby prowadzic jakas "ewidencje" zeby nie wysylac na jeden adres 30kg bialka w probkach na przestrzeni tygodnia



Zmieniony przez - DewoNN w dniu 2009-10-04 14:53:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
To wiesz co by było dzień żebraka by się zrobił.

Ja ci wyśle co chcesz z białek. Próbka + 12zł przesyłka

Próbki są dla tych co kupują w PBC i na tym to polega niestety

Zmieniony przez - VOLT7777 w dniu 2009-10-04 15:06:11

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 561
Dokładnie dziwi mnie to że nie mogę np. zamówić NA MÓJ KOSZT WYSYŁKI oczywiście próbek to by znacznie ułatwiło mi życie a myślę że Olimp by na tym tylko zyskał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Wysyłanie próbek na prośbę to pomysł nierealny.
Powinno być tak jak jest, ale w PRAKTYCE, a nie w teorii. Kupuje w PBC i otrzymuje gratis próbkę. Proste.
To samo tyczy się dostępności BX. Teoretycznie jest obecny w PBC, ale w praktyce to już wygląda różnie, bo jak stwierdził VOLT7777 sprzedawca na nim nie zarabia - to w takim razie po kiego wycofano tą markę z normalnego obrotu??
Olimp zapewne wniosków i tak nie wyciągnie, tak jak z tematem o WPC100%.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WITAMINY - jak HORMONY.

Następny temat

omega

forma lato