SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o poradę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1415
Witam
Kupiłem sobie niedawno gain bolic 6000. Myślałem czy kupić sobie jeszcze jakieś białko, bo przez szkołę nie mogę przez cały dzień odpowiednio się odżywiać. Wstaję o 6:10 i o 6:45 wychodzę do szkoły. W tym czasie nie mogę zjeść dużo, bo po przebudzeniu apetyt jest u mnie mizerny. Ze szkoły wracam ok. 16:15. Staram się jeść dużo mięsa, ale myślę że nie zaspokajam swojego zapotrzebowania dlatego chciałbym kupić białko jako uzupełnienie jego niedoboru w diecie. Moje pytanie brzmi: Jakie białko polecilibyście mi do stosowania z tym gain bolic ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
To zależy ile chcesz przeznaczyć $ na to? W Gain Bolicu jest dużo węgli więc tak naprawdę możesz dodawać nawet ostrowie żeby trochę podbić ilość białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
ułóż dokładnie dietę
skąd wiesz że masz braki białka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1415
Diety nie mam wyliczonej co do grama. iwm, bo od rano do późnego popołudnia jem go naprawdę niewielkie ilości ze względu na szkołę. w kanapce białka zbyt wiele nie ma, a w szkolnym bufecie są tylko zapiekanki z i tak małą ilością sera. Nie lubię jajek,z mięs jadam tylko kurczaki. Inne mi nie smakuje, a szkoda ;/ Dlatego wiem że mam braki, a w gain bolic 6000 jest tylko 10g białka na 100g więc tym raczej nie uzupełnię... Jakie mi radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
polub mięcho
na pewno zdrowiej wyjdzie niż proch

co do białka zależy od $$$
z tańszych ostrowia, vitamin-shop
z droższych np matrix 5.0
dużo tego jest

ostatnio jadłem nitroprogen też dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5761
Radzę nosić ze sobą żarcie, do szkoły
Bo inaczej gainer ci nic nie da...
A jak już to postanowisz to kup:
ostrowie wpc - białko (syp 3 razy dziennie do posiłków po 20g albo inaczej zależy od braków).
carbo olimpu (węgle łykaj po treningu i w szkole z białeczkiem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1415
Do szkoły noszę kanapki, bo kurczaka to raczej nie wezmę:) Mogę wydać ok 150 zł. Co myślicie o tym? ESN/MRM Mxpro i o OLIMP System Protein 80 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 665
Białko z ostrowi najlepsze i najtansze moim zdaniem w 1 miarce bodajże jest 24 g białka a przydalo by sie mieso trzeba sie troche poswiecic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1415
Lubię kurczaki pod wszelką postacią i staram sie je często jeść. Wędliny też jadam ( różne) Dziękuję wszystkim za poradę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASSACRA (olimp)lub nitro bolon co lepsze

Następny temat

Suplementacja dla piłkarzy

WHEY premium