SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o porade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 268
OLIMP L-Glutamine 4000 200 kap./920mg mam pytanie przegladajac forum i rozne sklepy internetowe natrafilem na ten preparat,ktory zwrocil moja uwage i mam pytanie do tych ktorzy go uzywali zeby wydali opinie na jego temat. Mi chodzi o wzrost sily oraz o ogolna poprawe samopoczucia (przemeczenia po treningach itp). Prosze takze o opis zmian jakie on wywolal czy powodowal jakies nieporzadane efekty i wogule dobrze wiecei o jaka porade mi chodzi z gory dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"to co bedzie dobre jako antykatabolik na masie"???????"
Posiłek.
Gluta strata kasy.wspomaga wydzielanie hgh ale w bardzo małym stopniu, lepiej już gltecyl niż samą glutę.
Zma, po prostu minerały i witamina.Tyle.
Zdr
_______________________________

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
moze troche wspomoze regeneracje, ale wydaje mi sie, ze lepszym wyjsciem w tej sytuacji bedzie ZMA..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nie spełni twoich oczekiwań.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Hm... moze nie zlapiesz grypy w tym miesiacu.... ale miesnie to ci raczej nie podrosna....
Bralem kiedys ta gluitamine -
efekty? niezauwazylem,
efekty uboczne? niezauwazylem

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
a glute z bogenixa oplaca sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
a po co?
Jak jesteś na redukcji to warto glutecyl, a jak na masie to lepiej kase wydac na produkty masowe.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
oj mietki, to gluty nie mozna dac po przebudzeniu i potreningu kiedy masujemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Mozna, tylko po co ? lepiej ZMA - ja glute biore z wit C, w wiadomych celach, pozatym redukcja, ale nie biore tego jako osobnego suplementu tylko jako dodatek i biore t6 treca, z dodatkami

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 268
Dobra dzieki za pomoc POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
zma to wezme ale do krety a ta dopiero jak bedzie jakis wiekszy zastoj(wole pozniej wziasc a wiecej wypracowac naturalnie).
to co bedzie dobre jako antykatabolik na masie"???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 268
Ja wlasnie czytam sobie o tym ZMA no i wynika ze to bardzo dobry srodek tyle ze kazda firma jak to firma zachwala swoje i nie wiem czy lepiej z Olimpu czy Hi techa. Wiec moze ktos doradzi ktore sa lepsze. I czy polaczenie glutaminy i ZMA bedzie dsobrym rozwiazaniem jak juz pisalem nie chodzi mi o mase czy o rzezbe to przyjdzie z czasem chodzi o wzrost sily przed egzaminem sprawnosciowym na uczelnie ktory mam za 5 miesiecy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile czasu można przechowywać rozrobioną odżywkę?

Następny temat

SOJA PROTEIN

WHEY premium