SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc - dieta na rzeźbę - do oceny- 30 lat, 75 kg, 176 cm

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Masło też może abyć aby duży % miało
1

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
masło osełka 82% - dobre będzie???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Jasne.
1

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Dzieki wszystkim za pomoc. Początek marca, minęły mniej więcej 2 miesiące - zjechałem tylko 2 kg. Aktualnie ważę 73 kg, więc chyba słabo idzie. Chociaż widzę zarys mięśni na brzuchu i ramionach.
Myślę, że może cwiczę na zbyt małych ciężarach i przestałem biegać, może dlatego tak powoli. Ale w sumie nie przeszkadza mi to. Mogę być dalej przez 2 miesiące na redukcji - jeśli to zdrowe.
Poza tym kilka imprez i wyjazdów się w tym czasie zdarzyło :) - to też pewnie ma wpływ

Zrobiłem kolejny dzień diety tym razem z ziemniakami, wrzucam oto tutaj do sprawdzenia czy jest ok.
Jak zwykle będę wdzęczny za pomoc.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kilka imprez ; ) Hehe, trzymaj michę, a zobaczysz jak poleci :) Możesz wrzucić jak ćwiczysz, ile serii, ile powtórzeń :)
Wiesz nigdy nie zobaczysz "ile jesteś wstanie wycisnąć samą michą", gdy jej nie trzymasz :) Bo bieganie sobie daruj, chyba że lubisz to na prawdę jako dodatek. Ale z dobrą miską i treningiem siłowym wiele można :)
I pomimo imprez 2kg w dół, to i tak fajnie :) Więc nie ma co narzekać :) Powodzenia :)
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
No niestety to nie uniknione - jest tyle okazji Ale hamuję się jak mogę!

Ale dobrze się czuje i ogólnie jest ok :)

Oto mój trening aktualny FBW:

Nogi - Przysiady 4x8 (ciężar 26 kg, 26 kg, 30 kg, 30 kg na obie ręce)
Klata - wyciskanie hantli na ławce prostej 3x12 ( ciężar 30 kg na obie ręce )
Klata - wyciskanie hantli na ławce ukośnej głową w dół 3x12 (ciężar 35kg, 38 kg, 38 kg na obie ręce)
Biceps - Uginanie przedramion na biceps 3x10 (10 kg, 10kg , 10kg na jedną rękę )
Triceps - wyciskanie francuskie triceps 3x10 (5 kg, 6 kg, 6 kg na jedną rękę) - mógłbym trochę więcej, ale triceps mam rozwinięty dobrze w porównaniu do innych partii.
Barki - wyciskanie hantli w góre na siedząco 4x10 - lub żołnierskie (ciężar 26 kg na obie ręce)
Plecy - Wiosłowanie głowa do przodu 4x10 (15 kg na jedną rękę)
Brzuch - 6 min abs z Youtuba (Michał Grzelak)
+ 2 x 15 wnosy nóg wyprostowanych w leżeniu na ziemi.

Wykonuję go 2 razy w tygodniu, czasami 3 razy.

A ten dzień diety który wrzuciłem powyżej jest ok ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Robisz tylko ten trening czy mieszasz go z innym? Myślałam ze jakiś A B masz. I naprzemienne robisz. Dzień jest ok. O ile makro dobrze wyliczone. Makaron pszenny wymień na żytni :)
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Tak tylko 1 trening A mam, póki co. Może pokombinuję i ułożę jakiś B wkrótce. Ale ja ćwiczę FBW w domu, więc zbyt wiele opcji nie mam. Mam ławeczkę prosta/skośna i hantle. Chcę dokupić drążek i kółko nie długo.
Makaron wymienie, tak jak radzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Po tych 400 g ziemniaków jestem bardzo najedzony i chyba zostanie mi bilans węglowodanów w tym dniu - minus 400 kalorii węgli podcięte, czy to dobrze ??? Czy mam jutro dojeść różnicę?

Czy wprowadzenie zestawów treningów A/B jest konieczne czy mogę zostać przy jednym?




Zmieniony przez - ernie1234 w dniu 2016-03-06 21:55:24

Zmieniony przez - ernie1234 w dniu 2016-03-06 21:56:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Halo halo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - co myślicie?

Następny temat

problem z białkiem na redukcji

WHEY premium