SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Premierowy cykl ;-) Pomóżcie!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
Witam wszystkich speców od supli!
Więc najpierw troche o mnie: 17 lat, ok 178cm, waga ok 70kg, na siłowni ćwicze od około 8 miechów, z tego przemyślane treningi to ok. 6 miechów.
Po wakacjach planuje zrobić swój pierwszy cykl kreatyny i teraz do rzeczy: myślałem nad zakupem jakiegoś mono, wiadomo jak to mono aby tańsze np. złożyłbym się z kumplem na olimpa 1300 g za 84 zł, do tego tauryne mega caps, jakieś carbo i apteczne ZMA oraz gainera na uzupełnienie dietki. Więc co myślicie o takim zestawieniu? Zależy mi na tym aby mój pierwszy cykl był jak najbogatszy! Może czegoś tu brakuje? Może macie jakieś propozycje zmian? Walcie śmiało!

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
no napewno masz rację, ale ja się troche źle wyraziłem, ja ćwicze już od 2 lat, a od 6-8 miesięcy jade przemyślanymi i dopracowanymi planami

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65

"siła to twoja ostoja - jedna szansa by zniszczyć zło które cie otacza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470205
dodaj omega 3 i witaminy i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470205
detroksyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
no właśnie też myślałem o Omedze 3 , a witaminy tak myśle może zamiast tego aptecznego ZMA kupić kompleks witamin np. centrum???

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470205
zma zostaw

a Centrum możesz dorzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
no to git A jeszcze jedno: troche osób na forum podkreśla wady monohydratu(rzekomo w proszku podrażnia gardło?, niekorzystnie wpływa na żołądek? itp) Może wziąść w kapsułkach? Czy na pierwszy cykl lepiej w proszku? ps. a niektórzy wręcz odradzają pierwszego cyklu na mono i radzą zaczynać tym co jest najlepsze na rynku, co Ty o tym myślisz Marian?

Zmieniony przez - Wołek_16 w dniu 2005-06-26 23:44:20

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470205
IMO nie ma różnicy pomiedzy kap a proszkiem i nigdy nic nie odczułem

zaleta kap to wygoda ale są droższe

bierz proch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez różnicy...
a te "skutki uboczne" to z dupy wzięte lub w wersji ocenzurowanej z palca wyssane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
ps. a niektórzy wręcz odradzają pierwszego cyklu na mono i radzą zaczynać tym co jest najlepsze na rynku, co o tym myślicie?

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470205
kiedyś jak zaczynałem swoją przygode z suplami to tylko mono było dostępne i tylko na nim robiło sie cykle. Rynek się rozwija cały czas wychodzi cos nowego IMO można zacząć od czegoś co jest najlepsze i efekty będą, ale spokojnie na samym mono możesz wiele osiągnąć i wcale nie jest tu powiedziane ze mniej sie osiagnie na samym mono
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Apptrim-brał ktoś?

Następny temat

Co najlepszego?

WHEY premium