SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawdziwa Moc Muscle Testa?

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
co do saa. z tego co mi wiadmo, co slyszalem na wlasne uszy, to na imperium sportu, w dziale roberta, ludzie pytali na forum o przerozne rzeczy, min, "robert mam tyle i tyle lat itp itd... jak brac prop 250" i robert mozna powiedziec ze rozpisywal prawidlowy cykl, A byly one przerozne, ale to jakis czas temu to ogladalem, nie wiem wg czy ta strona istnieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18711
2 tydzień mi minął i jak narazie progres ze 100x8 na 110x8 na płaskiej, 5 kilo do przodu, cent w łapce, zawsze dobra pompa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to retencja jest niezla, zmien diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18711
po czym to wnioskujesz? diete akurat trzymam ostrą 400/600/150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 kg do przodu w 2 tyg to jest retencja, nawet coleman robi kilka kilo miesa rocznie, chyba nie oszuujesz sie ze to miesnien? glikogen, fat i woda, norma. Moze nie wyglada zalanie, ale mowie o podskornych efektach wewnatrz organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16328
Pytanie troche z innej beczki jak zrobić cykl na HyperVol+Muscle Test chodzi mi o dawkowanie ile czego i w jakich odstepach czasowach i wogole czy to dobre połączenie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
nie ma przeciwskazan uzywania 2 tych srodkow razem. To pierwszy kontakt Twoj z tak mocnym PH ?

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16328
Nie , 666 trenuje już 7 rok wiec siła rzeczy jadłem i brałem co badź :) chodzi mi tylko o konkretny cykl na tych zabawkach dopadła mnie stagnacja i mam nadzieje ze coś by po takim combo ruszyło Mógłbyś rozpisać przykładowy cykl na tym chodzi mi o czas trwania kiedy i co dawkować np. rano hyper vol po III posiłku ok godziny 12 muscle test i po posiłku przed trenigowym tj godz 15.30 znowu muscle test mogło by coś takiego być ?
Bo najwiekszy problem mam z tym ze muscle testa sie 2 tyg bierze a 2 nie a hyper vola znowu tylko 5 dni i nie wiem jak to sklecić do kupy Pomóż Mirku Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18711
meliq
Nie , 666 trenuje już 7 rok wiec siła rzeczy jadłem i brałem co badź :) chodzi mi tylko o konkretny cykl na tych zabawkach dopadła mnie stagnacja i mam nadzieje ze coś by po takim combo ruszyło Mógłbyś rozpisać przykładowy cykl na tym chodzi mi o czas trwania kiedy i co dawkować np. rano hyper vol po III posiłku ok godziny 12 muscle test i po posiłku przed trenigowym tj godz 15.30 znowu muscle test mogło by coś takiego być ?
Bo najwiekszy problem mam z tym ze muscle testa sie 2 tyg bierze a 2 nie a hyper vola znowu tylko 5 dni i nie wiem jak to sklecić do kupy Pomóż Mirku Pozdrawiam
co Ty w ogóle p******isz? muscle test to nie kreatyna cymbale tylko prohormony. żeś se rozpisał 12:00 i 15;30, żeby Cie czasami nie rozj**ało po 2 tygodniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wszystkie te prohormony to g**** . Powiedzcie jak je przerzucacie do Polski , w innych etykietach czy może w Polsce je klepiecie ?

Zrobienie takiego czegoś bez składników aktywnych jest w chvj proste . W internecie macie wszystkie potrzebne rzeczy od maszynek które równo naklejają etykiety , kapsułkarki po plomby termokurczliwe .

PH to ładny środek dla nastolatków którzy jeszcze logicznie nie myślą .

Jak PH wchodziło na polski rynek to można było zobaczyć jak to ryje flaki . Po spróbowaniu mega-h tak mi poryło flaki że na pogotowie chciałem jechać .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-06-23 08:55:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiady Dr Zielonki -z Dr Andrzej Kulisz

Następny temat

Burneika Sports - Lipo Rush - Czy ten spalacz naprawdę działa

WHEY premium