SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w ochronie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 81969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
"Sam test sprawnościowy jest delikatnie mówiąc WYMAGAJĄCY SPOREJ KONDYCJI"

z ciekawosci spytam jak wyglada ten test

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Żeby Cie nie wpuścić w maliny to co do zagranicy musze sie rozejrzeć i popytać. Reszta pytań najpoźniej dzis wieczorem. napisz mi tylko z jakiego miasta jesteś. To bede wiedział czy znam jakieś szkoły godne polecenia.
narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
p. Dyscyplina Normy
do 30 lat Powyżej 30 lat
1. Test wytrzymałościowo-stacyjny 1' 55'' 2' 10''
2. Bieg 3000 m. 13' 30'' 14' 00''
3. Podciąganie na drążku 8 razy 6 razy
4. Uginanie ramion na poręczach 12 razy 8 razy
5. Wyciskanie sztangi o ciężarze 80%
wagi ciała, leżąc na ławeczce 1 raz 1 raz

Oczywiście to są minimalne wartości. Czyli tylko na zaliczenie.
Zresztą całe info dla kandydatów dostępne jest na stronie BOR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Kadet_2004

Okolice Opola najlepiej..

1. Test wytrzymałościowo-stacyjny 1' 55'' 2' 10''

Na czym on polega?

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
to 1sze to powenie jakis rodzaj biegu wachadlowego

szczerze powiem ze jakos mnie nie przeraza ten test powiedzialbym nawewt ze jest banalny i zeby go zaliczyc nawet nie trzeba sie specjalnie napocic

troche gorzej z tymi cechami preferencyjnymi np prawko kategori c :-/ no ale to chyba tylko dla tych co chca byc kierowcami

praktyczne umiejetnosci zawodowe... to znaczy co hydraulika czy elektryka?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Gratuluje każdemu kto z maszu przebiega 3 km w 13 min. o reszcie nie mówie bo pomimo tego że normy może nie są wyśrubowane to wiem że bywa różnie z tą kondycją. Nalezy pamiętać że instruktorzy którzy egzaminują nie mają całego dnia dla kandydata. Tych kandydatów jest na ogół kilkunastu a więc czas na cały zestaw drastycznie spada.
Nie zrozumcie mnie źle ja nikogo nie chce straszyć albo bielić oczu jak to ciężko na takich testach. Każdy ma prawo spóbować i ocenić własnego subiektywnego kryterium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Witam.
Słuchaj to jest strona http://www.pzfo.org.pl/index.php polskiego związku firm ochrony. Tam znajdziejdziesz kontak do nich i najszybciej sie dowiesz o prace za granicą. A miedzy czasie ja tez postaram sie zorientować.

Co do Opola to niestety nie znam żadnych szkół osobiście więc nie mogę Ci nic poradzić. Ale weź pierwszy lepszy informator o szkołach pomaturalnych i studiach wyższych i napewno coś znajdziesz. A jak szukać?
1) określ swoje potrzeby co do tego co to ma być - kurs, policealna, czy studia.
2) zorientuj sie co twój region ma do zaoferowania
3) jeśli masz znajomych pracujacych w ochronie to popytaj o to co sądzą o danej szkole, czy kursie. Taka opinia sporo daje.
4) zorientuj sie co do tego jaki program szkoła proponuje. Jaki jest stosunek zajęć praktycznych do teoretycznych.
5) spróbuj dowiedziećsie jaka jest kadra. Na ogół wykłada sporo policjantów w takich szkołach ale nie zawsze jest to dobre. I tu sie przydaje opinia zajomych by wiedzieć czy poszczególni wykładowcy znają sie na robocie czy też tylko są wykładowcami i cytują ksiązki. Dobrze jesli zajęcia na strzelnicy prowadza policjanci bo na ogół są to dobrzy instruktorzy. Jeśli jeszcze dostosowują techniki sztrzeleckie do realiów ochrony to jest super.
6) Wykładowcy teoretyczni czyli np. od prawa karnego też powinni być praktykami (mówię o ideałach) ale róznie to bywa. Warto poprostu zasięgnąć języka.

Pamiętaj że każdy przedmiot ma jakieś swoje uzasadnienie nawet najbardziej banalny. prawda jest taka że wiekszość ludzi pracuje w ochronie mienia. Uważają oni że część przedmiotów jest zupełnie nie potrzebna. Może jak sie jest stujkowym to jest nie potrzebna. Ale jak sie pracować w personalnej albo kierować ludzmi to zmienia sie punkt widzenia. Większość ludzi gdyby kazać im sie uczyć odpowiedniego zachowania powiedziałaby że ochroniarzowi nie jest to potrzebne. takiemu z oarkingu to na pewno nie ale gość który nie umie zachować sie przy stole w ochronie personalnej długo nie popracuje.

Polecam Ci lekturę ustawy z dnia 27 września 1997 r. DZ.U.97.114.740 - tekst: ost.zm.2002.06.29 Dz.U.02.74.676. Poszukaj na stronie monitora polskiego. Tam znajdziesz wszelkie informacje dotyczące uprawnień pracowników ochrony i licencji.
Rozejrzyj sie też za fachową prasą. Da Ci ogolny pogląd na zagadnienie.

W ochronie osób można już pracować z 1-szym st. licencji. Jeśli pracujesz w firmie. Jeśli chciałbyś pracować na swój rachunek to musisz mieć 2-gi st. zeby uzyskać koncesję niezbędną do świadczenia usług w zakresie ochrony osób i mienia.

To byłoby chyba na tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
moze dla kogos kto nie trenowal 13 minut na 3 kilosy to nie jest problem ale u nas na 3 kilosy jest 12 minut zeby zaliczyc semestr (i to jest prze***ana czasowka faktycznie) 13 minut to wystarczy byc ogolnie sprawnym moim zdaniem i mozna w tym czasie zrobic 3 kilosy

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Jeśli mogę wiedzieć to w której wojskowej uczelni takie testy z takimi czasami są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
nie wiem nic o tym ale na wroclawskim awfie tak jest niestety

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

URAZY W SPORTACH WALKI. ZAPOBIEGANIE I LECZENIE!

Następny temat

gala SW we Wrocławiu - powiew tradycji

WHEY premium