SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w ochronie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 81991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Rok temu zastanawiałem się czy aby nie iść do takiej szkoły i w ogóle czy może nie zostać ochroniarzem. Na szczęście wybrałem inną drogę. Ochrona to lipaa. Już chyba lepiej iść na budowę

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
lipa to jest praca w policji a nie ochrona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
re up:

Lipa w Policji? Moze jakies argumenty? Czy poprostu ostatnio zwineli Cie za jedzenie slonecznika i siedzenie butami na lawce i ich nie lubisz?

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
nie zwineli tylko jestem policjantem i widząc jak maja na warszawie niektorzy ochroniarze to im poprostu zazdroszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
mistrz1988 - 20 lat masz człowieku tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
wiem ze mam 20 a jak poszedłem do policji to miałem 19

i znow jade na sluzby wiec pzez tydzien nie bede mail netu


Zmieniony przez - mistrz1988 w dniu 2008-03-08 08:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jak mówi przysłowie :"Wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma".Nie polecam nikomu ochrony,wolałbym już Policję.Po 15 latach masz możliwość przejścia na emeryturę, masz socjal,lekarzy,trzynastki,mundurówki,czasem jakieś premie.W ochronie dostajesz tylko gołą pensję i najlepiej jakbyś nic więcej się nie domagał i brał jak najwięcej służb,bo cały czas brakuje ludzi i czekał tylko na telefon z firmy,że nie ma kto obstawić służby i żebyś przyszedł.Tak miło jest w ochronie.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Jednego nie rozumiem. Mistrz z Policji nam tutaj pisze ze u niego w firmie lipa i w ogole. Moze ja jestem jakis dziwny i inny ale sory po roku pracy spedziewales sie kokosow? Smieszy mnie jak widze ludzi ktorzy po przepracowaniu malutkiego okresu czasu krzycza jak to zle. W ciagu 2,5lat pracy w ochronie moja pensja wzrosla o 120%, wiec jesli co 2 lata ba niech bedzie co 4 lata, rosnac o te nawet 80% to ja tak chce :) .

Poza tym skoro poszedles do Policji w wieku lat 19 to ino z matura, a nie wiem czy wiesz ze studia napewno lepiej presperuja niz sama matura? Chcesz ze srednim na pasku miec 3 z przodu po roku doswiadczenia? Jasne, wyjedz na zachod, niektorym to chyba wyjazdy kumpli przycmily zdrowy rozsadek, to nie Irlandia gdzie sprzataczka dostaje 6tys. (bez obrazy dla osob parajacych sie tym zawodem)

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Xaironik pracujesz w ochronie? Masz licencję? Ja(student zaoczny) być może pójde teraz na dniach pracować do Juwentusu do portierni w jakimś biurowcu podobno za 6,50/h. Niestety nie moge znalezc innej roboty więc pozostaje mi tylko to. Jak oceniasz pracę w portierni?

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Mam licencje i pracuje w ochronie. Co do pracy na portierni to zalezy jeszcze jaki obiekt, bo praca portiera polega glownie na wydawaniu kluczy, funkcji informacyjnej i charakteru pracy "Jak cos beda chcieli to niech mnie obudza" . Ogolnie nie polecam. Powiem jedno tylko, pewnie bedziesz mial mase czasu zeby sie uczyc, dla ludzi ktorzy lubia i chca uczyc sie w pracy, dobre rozawiazanie.

Aha i nie mozemy zapomniec jeszcze o funkcjach porzadkowych portiera, z pewnoscia naleza do nich odsniezanie wokol obiektu, zrzucanie sniegu z dachu, zamiatanie i moze czasami umycie okien

Zmieniony przez - Xaironik w dniu 2008-03-10 15:34:59

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

URAZY W SPORTACH WALKI. ZAPOBIEGANIE I LECZENIE!

Następny temat

gala SW we Wrocławiu - powiew tradycji

WHEY premium