SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w ochronie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 81990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Co do szkoly VIP to sie niestety nie moge wypowiedziec. Nie znam kadry, nie znam nikogo kto ja ukonczyl takze trudno mi cokolwiek w tym temacie powiedziec. Co do miedzynarodowej licencji to hmm.. Jesli to jest tylko na UE to niemal kazda szkola takie cos robi (trzeba jedynie sobie przetlumaczyc :) ) A jesli chodzi o ogloszenia, nie wiem jak jest w wawie, ale wrocek i opole wygladaja tragicznie, chociaz cos nieznacznie rusza (skok o cale 0,50gr). Coraz czesciej widuje stawki 6zl/rbh wiec pewnie za jakis rok bedzie norma 6,5zl. Co tu duzo mowic, w Angli oferowano mi 10 funtow za 1h wiec to cos jak tutaj za 12h :) Kto moze niech wyjezdza, im wiecej tym lepiej :D Moze wtedy znow beda zmuszeni podniesc stawke o kolejne 0,50gr.

Powiem tak, wymarzona dycha za godzinke czeka nas pewnie za dobrych pare lat. W Polsce AO robia mniej wiecej cos takiego:

Obiekt placi AO 20zl za 1rbh pracownika ochrony.
AO placi PO 5zl za 1rbh.
AO zarabia 15zl.

Stan ten utrzymuje sie dajmy na to przez 6 miesiecy.
Przez te 6 miesiecy za kazda godzine AO zarabia na nas 15zl.

Po 6 miesiacach zaczyna brakowac pracownikow.
AO placi PO 5,5zl za 1rbh.
Przychodza ludzie bo jest wieksza stawka niz w ich dawnej AO.
Przez kolejne 6 miesiecy AO zarabia na nas 14,5zl :)

I tak w kolko. Bo po co odrazu dac np. 10zl i zarabiac na nas 10zl jak mozna przez pare lat zarabiac stopniowo w dol od 15 do tej 10 :)

Kurde ale zawile, mam nadzieje ze ktos zrozumie :)
Wzorujac sie na moim przykladzie, dopoki rzad nic nie zrobi, nie ma szans na jakikolwiek nagly powalajacy skok plac w Ochronie.

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
bardzo dobrze to wyjaśniłeś.jeśli zamierzam wyjechac do angli to jest sens konczyc tu szkołe ochrony czy to nie ma znaczenia czy mam licencje bo podobno tam i tak trzeba robic u nich ale i tak pewnie musze bo mam dopiero 19 lat wiec raczej w takim wieku mnie nie przyjmą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Po pierwsze, jesli wyjezdzasz na stale do angli i nie wracasz to niepotrzeba. Jesli zamierzasz tu wrocic to sytuacja sie powtorzy. Czy robic angielska licencje a pozniej wracac i tutaj robic czy tlumaczyc angielska czy beda honorowac czy jak?? Itd. Takie pytania Ci sie pozniej nasuna. Po drugie zeby moc otrzymac licencje musisz miec ukonczone 21 lat. W UK pewnie jest tak samo. Zawsze mozesz pojsc tutaj, robic zeby Cie wojsko nie wzielo. Wyjechac tam, jak nie beda honorowac to zrobisz kurs na miejscu w UK i bedziesz mial dwie, wrocisz pozniej do Polski, moze bedzie juz 8zl :) I bedziesz tutaj sobie pracowal.

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
dzieki za rade.napewno sie przyda i raczej zrobie tak jak napisales.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Nie ma sprawy. Jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania to pisz.

Pozdrawiam.

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Licencja z UK nic Ci nie da w Polsce a Polska w UK. Poza satysfakcją.
I tu i tu jedynym kryterium zatrudnienia jest możliwość dojścia o własnych siłach do biura rekrutacyjnego.

A co do zarobków:

Dzisiaj byłem w "Złotych Tarasach" w W-wie. No i nie mogłem się powstrzymać od przyglądania się pracy.

1. Dlaczego oni noszą PTT i słuchawki z kablem nad ubraniem, a nie pod koszulą? Ale to ******ła wiem.

2. Czy ta niewyobrażalna ilość ochroniarza z 10 czy iluś firm ma ze sobą jakąkolwiek łączność. Poza komórkami.

3. Czy IMPEL ochraniający centrum koordynuje w jakikolwiek sposób działania tej armii. Czy też może pokój kontrolny obsługuje jeszcze inna firma?

4. Czemu w sklepie Saturn DWÓCH ochroniarzy patroluje linię kas?
CO najmniej jeden z nich a wg. mnie obu jest niepotrzebnych, więc sklep wyrzuca te dwie pensje w błoto. Co wpływa na zarobki reszty ochroniarzy itp.

5. CZy istnieje jakikolwiek system wymiany informacji o "złych ludziach" itp?





Zmieniony przez - Kicius w dniu 2007-07-04 15:40:17

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 191 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4668
1. Sprzęt jest przydzielony do stanowiska, a nie do człowieka. Więc jak przyjdzie zmiennik to trzeba mu szybko oddać sprzęt bo minuty lecą
2. Nie, a komórki to mają w celach prywatnych. Ludzie na jednej zmianie nie znają często numerów swoich współpracowników .
3. Impel zarządza pracownikami Impelu. Reszta ma swoich przełożonych.
4. W innych Saturnach też są nadwyżki ludzi na linii kas.
5. Nie.

Tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Dzięki Skarbowy. Tak myślałem.

Ale to jest najlepszy sposób na wyrzucanie kasy.
Organizacja jest żadna. Wielka liczba ludzi, którzy choćby i chcieli dobrze (w co wierzę) to tracą czas i pieniądze, myją szyby w drzwiach i zbierają wieszaki z szatni.

Ja od 18 lipca zaczynam pracę w ochronie centrum handlowego.
Po krótce 4 do 6 ludzi "zasuwa z kapcia" w zależności od dnia (niedz-środa 4, czw-sob 6), 2 na kamerach i radiu do łączności ze sklepami wewnątrz centrum, sklepami w sąsiedztwie i z policją. Pełna wymiana (oficjalna i nie) informacji, foldery ze zdjęciami itp.

Inna bajka trochę.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
Może, a raczej napewno, tutaj mi nikt nie uwierzy bo tak zwykle pisza osoby które sa nieudacznikami życiowymi, ale moj stary ma własna agencje ochrony i ze tak powiem, jak czytam czytam i czytam to co piszecie to dopiero jak mam o czyms pojecie to widze jak internauci mało wiedza... Ale to <tam wczesniej było napisane> ze własciciele firm maja 20 - 30 zł za godzine na pracownika to jest niezłe..hehe. Jak sobie pracowałem niby jako pracownik zwykły w wakacje czy tam kiedykolwiek to takie rzeczy słyszałem od współpracowników, ze maja po 50zł h*** a daja 5 hehe, ale to wystarczy troche głowy i kawałek kalkulatora zeby stwierdzic ze przy takich stawkach za miesiac pracy mieliby na wyspy bahama. A co do popularnej juz demagogii na temat tzw.licencji I, badz II stopnia, to nie wiem czy ktos juz o tym napisał, ale <nadal musicie mi wierzyc ze znam od dziecka wielu prezesów duzych firm ochroniarskich> i II stopien jest po to zeby mozna było załozyc firme, ale to nie jest takie hop i nie wiem co wy z tymi szkołami? Trzeba miec średnie i pokolei w głowie i sie idzie do MSWiA przechodzi sie kurs samoobrony, i strzelnicy i wiedzy teoretycznej o broniach i sie w MSWiA zdaje egzamin przy komisji <jak na prawko>. Oczywiscie moze szkoła wam sponsoruje ten kurs i egzamin, bo wy 2 lata sponsorowaliscie szkołe hehe ale tylko tyle wam moze dac. Czy po "szkole" sherloków holmsów czy bez. Tego sie nie obejdzie. A co do pracy bramkarza na dykotekach to trzeba miec 2 na 2 i manager nie patrzy czy on ma licencje czy nie ma. Wy tak gadacie o tych licencjach bo pewnie nie macie pojecia co to jest ochroniarz, co to konwojent, co to patrolowiec, a co to kontrolny? No bo co to prezes to wy wiecie.

odp...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
Aaa i jeszcze coś o tych imprezach masowych. To jest inna bajka. To chyba 200zł kosztuje, ja nie wiem, mi tam kiedys mama powiedziała : "aa jakby co to ty masz na imprezy masowe bo ci załatwiłam" i gitara. Czyli jak jest takie oglowszenie w gazecie to tacy ludzie maja wyzsza stawki, tm chyba nie ponizej 10zł. Ja kiedys zaprosiłem 4 kolegów zupełnie nic z ochrona nie majacych wspólnego, <chcacych zarovic> no i 6zł za godzine, a godzin było np.36<2dni i noc> wydało mi sie sensowną propozycją. Oczywiscie to co mi sie wydało sensowna propozycja w rzeczywistosci wygladało inaczej. Firma dawała 12zł a mi stary dał 20zł, wiec z 4kolesi po 6zł no to mozna powiedziec ze zyc nie umierac, pamietam ze mialem cos kolo 1,5 kawałka.
<To takie wszystko profesjonalne ze ja jak nawet byłem nieletni to juz pracowałem jak chciałem>, takze jak bedziecie na festynie jakims to patrzcie na ochroniarza i na jego fotke z licencji hehe Aaaa i nie dawajcie sie robic lichiarzom, bo w tym fachu kazdy z kazdego "buja" chocby na 10 groszy - ale zawsze

odp...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

URAZY W SPORTACH WALKI. ZAPOBIEGANIE I LECZENIE!

Następny temat

gala SW we Wrocławiu - powiew tradycji

WHEY premium