SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca nad uwidocznieniem mięśni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Trening:
1. Bieżnia 15 min
2. Przyciąganie drążka dolnego do brzucha 5x15/20kg
3. Uginanie ramion ze sztangą 2x10,1x6
4. Młotki 3x12 po 5kg
5. Francuz oburącz 3x12 5kg
6. Czachołamacz 3x10 po 3kg
7. Podnoszenie hantelki klęcząc na jednym kolanie 3x12/5kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
TRENING Z DZIŚ:
1.Steper 10 min
2.RDL 5x10/25kg
3.Przysiad ze sztangą 5x10
4.Uginanie nóg 5x10/15kg
5.Prostowanie nóg 5x10/10kg
6.Unoszenie tułowia 5x10/10kg
7.Brzuszki 2x25
8.Nożyce 2x15 i 2x15/3kg na rękę
9.Wykroki 2x12/po 7,5kg

Jutro bez siłki ale prawdopodobnie będzie bieganie. I dzisiejsza micha wydaje mi się być bardzo ładna :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Dziś godzinka aerobów: bieg 4km, ok.4 kolejnych km marsz.

Zastanawiam się nad wznowieniem redukcji na nieco innych zasadach niż wcześniej. Jutro rozpisuję plan i powinno pójść lepiej z dotychczasowymi zmianami nie jest mi najlepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Ojojoj się nagany posypały... ciekawa jestem za co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Założyłam dziennik bo myślałam, że systematyczność i świadomość, że to co piszę zobaczą inni, mnie zmotywuje do lepszego działania (zwłaszcza jeśli chodzi o dietę). Tak naprawdę motywacja wzrosła o 0% dlatego zamierzam usunąć dziennik i prowadzić go spokojnie na własną rękę po staremu, czyli kartka i długopis, zwłaszcza, że brakuje tutaj możliwości swobodnego wypowiadania się a administratorzy (nie wszyscy) przekręcają moje słowa. Na dodatek sypią się nagany jakbym była jednym wielkim spamem i każdemu śmieciła w dzienniku w sposób wulgarny i zakazany. Nawet nie porywałam się na porady! Nie dla takiego traktowania założyłam dziennik i radzę administratorkom spożywać mniej testosteronu bo w tej dziedzinie akurat agresja jest średnio widziana.

Jak nie ja sama to "one" mnie wyrzucą tak więc życzę forumowiczom powodzenia i samych sukcesów. Motywacji i samozaparcia :) Peace! hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poinformowano mnie, że podnosi się tutaj jakiś głos niezadowolenia.

A więc, ustosunkuję się.

Spuść z tonu dziewczę, bo akurat Twoja osóbka żadnej z moderatorek (Administrator to jest tutaj jeden - Banan) nie interesuje, nasz świat się wokół Ciebie nie kręci; nawet żadna zielona jednego postu w Twoim dzienniczku nie napisała, więc nie pochlebiaj tak sobie
Nie bój się robaczku, nie nasz dział, nie wtracamy się w to, kto tu sobie pisze, więc pisz sobie ile chcesz, nam to zwisa i nie mamy zamiaru poświęcać swojego cennego czasu na "wyganianie" nieznanej nam zupełnie użytkowniczki. Wolimy go spożytkować na współpracę z naszymi podopiecznymi

Dziennika sobie nie usuniesz, bo nie masz takiej możliwości, musisz o to grzecznie poprosić moderatorów.

Nie wiem, o jakiej dziedzinie tam sobie coś zawzięcie piszesz i co to tam niby nie jest mile widziane, ale dobrze radzę: uważaj z tymi oskarżeniami o doping, bo to łatwo można podciągnąć pod zniesławienie.

Masz problem, chcesz się pożalić, poskarżyć, to miej na tyle odwagi, żeby zrobić to w tym dziale:
https://www.sfd.pl/Administracja_i_Moderatorzy-f112.html

Możesz tam wszystko wynotować, jak to niedobre 'administratorki' nie potrafią czytać, jak Ci się nagany sypią (ile dokładnie), jak masz ograniczoną swobodę wypowiadania się.

Nie gorączkuj się tak, bo Ci kortyzol skacze i opona urośnie

Pozdr.
Martucca - Moderator działu Ladies FIT, Ladies SPORT i FitRage.
vel Administratorka, która sobie psuje własną renomę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Dobrze dziewczę, w takim razie nie pisz w moim dzienniku skoro cię nie obchodzę: uf dzięki Bogu! Dziennik sobie zostanie bo nie będę się nikogo o nic prosić. Nie mój problem.

Bez sensu tylko, że bez przyczyny pojawił się konflikt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To następnym razem nie rób konfliktów
Pisać natmiast będę w każdym temacie, gdzie potrzebna będzie moja czy szeroko pojęta moderatorska interwencja. W tym przypadku, o Twoim zafoszeniu poinformowali mnie użytkownicy.

"Dziewczę" - ju mejd maj dej, nikt tak do mnie nie mówił od xxx lat

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-09-06 21:57:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Właśnie o to chodzi, że nie ja zaczęłam. I za „dziewczę„ nie ma za co, odpowiadam tym samym czym zwrócono się do mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyskoczyłaś ni z gruszki, ni z pietruszki z jakimś dziwacznym przytykiem pod moim adresem, wtryniając się do rozmowy mojej i Gin, której NB nie zrozumiałaś w ogóle. Więc nie dziw się, że w sposób ironiczny odpowiedziały Ci osoby szanowane na tym forum. Owo ironia jest czymś charakterystycznym dla forum SFD, czego jak widać - nie rozumiesz

'Dziewczę' brzmi w Twoim wykonaniu groteskowo, bo mogłabym być Twoją matką

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-09-06 21:36:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od zera do...

Następny temat

Plan na redukcje.

forma lato