SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca nad uwidocznieniem mięśni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Witam, mam 21 lat i ćwiczę już dosyć długo. Zakładam nowy temat z nadzieją, że mnie to mocniej zmotywuje do większej pracy i że uzyskam trochę pomocy Ostatnimi czasy starałam się o smuklejszą sylwetkę i nie poszło mi tak źle W tej chwili ważę 58 kg na 167 cm wzrostu. Ostatni miesiąc poświęciłam na squat challenge i zauważyłam poprawę przede wszystkim na udach i pośladkach. Ogólnie dużo tańczę, ćwiczę cardio i trochę rzadziej ćwiczenia siłowe ale wybieram się właśnie na siłownię W tej chwili chciałabym uzyskać jakąś podpowiedź co zrobić aby uwidocznić mięśnie. Dziś lub jutro wrzucę dokładne wymiary i zdjęcia. Od dziś mam rozpiskę na 2g białka, 0,8g tłuszczy i 2\2,5g węgli.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Cześć, z chęcią będę zaglądał, powodzenia

ps. to węgle 2 czy 2.5 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Myślałam żeby zrobić w dt 2,5g a w dnt 2g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
rotacja 25g węgli, trochę mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Zrobię bez rotacji ok 2,5g, póki co dobijając do 2400kcal, chociaż nie ukrywam, że boję się zwiększenia masy bo nie chcę stracić smukłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
no to chyba jakiś rekomp by się zdał, ale nie wiem jak to wygląda u kobiet. Z doświadczenia mógłbym polecić Ci Hubert81, mnie prowadził i muszę przyznać, że super zna się na takich rzeczach. Zagadaj do niego może da się coś wymyślić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Dzięki za podpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
Powodzenia, bede sledził:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
No i wzięłam się za czytanie o rekompie. Znalazłam (L)natasza i biorę się w garść. Wiem już mniej więcej o co chodzi i czas zacząć na razie na własną rękę, na zielono :P Podaję dokładne info i btw na „od jutra„:
wiek:21
waga:58
wzrost:167
obwód w biuście: 84
obwód talii w najwęższym miejscu: 67
obwód na wysokości pępka: 72
obwód bioder: 79
obwód uda: 53
obwód łydki: 38

stosowane preparaty: białko
stan zdrowia: dobry
ograniczenia żywieniowe: brak
uprawiany sport lub inne formy aktywności: bieg, ćwiczenia interwałowe z płyt cd (Ewka, Jillian),

Oprócz tego dużo tańczę i z ciężarami ćwiczę sporadycznie w domu.

Układam dietę na „od jutra" na 1700kcal w tym: 130b, 60t, 130w
Zobaczę jak to wyjdzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Dzięki wielkie. Jutro też karnecik na siłeczkę i lecę z treningiem jak oszalała :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od zera do...

Następny temat

Plan na redukcje.

WHEY premium