SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozycja klasyczna czy górna w Wyciskaniu Wielokrotnym na PP i MP - ankieta.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7723

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 203 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5585
wielki szacun że organizujesz mistrzostwa to na prawde milowy krok dla wyciskania wielokrotnego dzięki ci za to tylko jedna uwaga jeśli ta dyscyplina ma się rozwijać nie wolno ograniczać pozycji wyciskania to nie dyktat wielu zawodników jednak preferuje pozycje górną dlatego na wielu zawodach dopuszczone są obydwie zapewne wywodzisz się z normalnego wyciskania i dlatego masz takie ciśnienie na pozycje dolną zapewniam cię że jednak że jest wielu zwolenników pozycji górnej dlatego oddaje swój głos na to aby możliwe obie pozycje ,pozdrawiam
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 203 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5585
jak widzisz nikt z wyciskających w pozycji górnej nie mówi aby nie było dolnej nikt nie chce być dyskryminowani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 203 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5585
przypominają mi się stare lata gdzie jedyny kierunek był słuszny tylko ten w kórym szła partia....szkoda
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 203 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5585
ozimek oddaj głos w ankiecie proszę, może w ten sposób przekonamy również do pozycji górnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
robert.r66 zgadzam się z Twoim zdaniem..
gregorterm- nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytania... stwierdzenie, że możemy startować albo nie jest nieeleganckie...po co w takim razie ankieta i osobny temat?? Po to chyba tylko, żeby potwierdzić Twoją tezę wyssaną z czarnej dziury, że pozycja górna jest mało popularna i tylko pozycja dolna ma sens..
Stwierdzanie, że nikt tak nie ćwiczy jest niczym nie poparte, poza tym nawet jeśli nikt na świecie nie ćwiczy z nogami w górze...to każdy ma prawo chcieć z nimi w górze startować na zawodach..to się w ogóle nie kłóci
Próbujesz z sobie tylko znanych powodów wprowadzić "dyscyplinę partyjną" i narzucić swoją koncepcję..
Może teatr jednego aktora??
2

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 203 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5585
meftem proszę o głos w ankiecie ,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Ale jaja zawodnicy WW trenujący w pozycji "górnej" głosują na obie! Czyli co nic im nie przeszkadza że inni startują w innej pozycji- bo to są zawodowcy:)Ja się akurat pomyliłem miałem zagłosować tylko na "górną"ale niech już zostanie.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-08-02 00:01:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
coauch ja tez jestem za pozycja klasyczna jesli chodzi o PP czy MP na innych zawodach oki mi nie przeszkadza ty bardzo naciskasz na pozycje górna dodaj przynajmniej jedno nagranie z zawod np twojego wykonania w pozycji górnej bez machania nogami i jak ja to nazywam rowerków no sorry jesli chodzi o pozycje tzw górna to musi byc ona uregulowana bez tych zbednych machan nogami i MP czy MP POWINNY BYC ROZGRYWANE W POZYCJI KLASYCZNEJ bo nikt mi nie powie ze ponad 99 procent cwiczacych nie wykonuje wyciskania własnie w tej pozycji jak jest 1 procent co trenuje w pozycji górnej w co nie wierze to i tak jest maks i juz pisałem wielokrotnie niech nikt nie mówi ze prawiodłowa pozycja klasyczna w wyciskaniu ma jakis zły wpływ na kregosłób od kad istnieje wyciskanie na ławce to tak jest własnie wykonywane i nie zgodze sie bo pewnie napiszecie mi ze jakis profesor uznał innaczej tzmn ze miliony ludzi cwiczacych na swiecie sie myla ????? chyba nie czy pozycja klasyczna stabilna ma gorszy wpływ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
na kregosłób niz pozycja gózna z machaniem i rozwerkami mi nie przeszkadza ale przegladałem wczoraj na youtubie i sorry ale nie znalazłem całej próby zeby była w pozycji górnej stabilnej oki niech sobie bedzie ale jesli chodzi o PP czy MP To musi byc 1 regulamin podajcie przynajmniej jeden argument dlaczego nie pozycja klaSYCZNA taka jaka od lat jest stosowana w zawodach wl i na treningach w siłowniach całego swiata? rozmawiałem wielokrotnie z ludzmi trenujacymi wiecej odemnie któzy osiagneli tytuły mistrzowskie i gdy przedstawiałem im pozycje górna 1 raz nieraz o niej słyszeli moze poprostu najlepszym rozwiazaniem bedzie zrobic jakas ankiete na MP i PP miedzy zawodnikami niech okresla czy powinna byc dopuszczona pozycja górna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
na slasku mimo tego iz była ona dopuszczona w 2014 roku nie wiem czy ktos z niej kozystał a starałem sie byc na wiekszosci zawodach jeszcze raz podkreslam ze pozycja górna mi osobiscie nie przeszkadza ale jak miałbym głosowac czy moze byc dopuszczona do MP CZY PP byłbym przeciw chyba ze sedziowie beda odliczac powt za machanie i rowerki w wiekszosci ostatnie powt sa z podniesionymi posladkami wzucie filmy z poprawnym wykonaniem z zawodów które sie juz odbyły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Europy w Wyciskaniu Leżąc Pilsen - Czechy 06-08.08.2015r.

Następny temat

I Otwarty Puchar Galicji w wyciskaniu sztangi RAW 17 październik Nowy Sącz

WHEY premium