SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozycja klasyczna czy górna w Wyciskaniu Wielokrotnym na PP i MP - ankieta.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7713

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Temat już drążony wielokrotnie odnośnie pozycji. W tym roku na PP i MP obowiązuje pozycja klasyczna. Obecnie zbieram już uwagi od zawodników startujących w zawodach wyciskania wielokrotnego o pozycji na PP i MP. Wiem, że i tak każdy organizator zawodów wyciskania wielokrotnego mam na myśli zawody oprócz PP i MP będzie robił po swojemu, tego nie da się uniknąć. Należy wejść w ankietę i zagłosować.
1.Pozycja Klasyczna
2.Pozycja Górna
3.Pozycja Klasyczna i Górna


Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2015-08-01 13:24:54
3

gregorterm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Ja osobiście uważam że powinna być możliwość wyboru pozycji.....
W niektórych zawodach wyciskania maksymalnego ciężaru,jest możliwość wyciskania w różnych pozycjach i ułożeniu stóp.....można wyciskać mostkując lub nie,można opierać całe stopy na ziemi lub tylko same palce. Jest możliwość wyboru,oczywiście zawody np.IPF mają ściśle określone zasady według których muszą startować wszyscy. Ale tak jak pisałem są różne federacje i rózne zasady , każdy wybiera gdzie mu pasuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5600
Źle zrobiłeś, że nie "pozwoliłeś" i nie ustaliłeś ze swoim związkiem od razu opcji 3 czyli górna i dolna pozycja. Wszystko było już tu napisane. Zakładanie kolejnego tematu i pisanie tego samego, uzasadnianie żeby łaskawie dopuścić pozycję w WW, która była od zawsze, a dla mnie który startuję tylko w takiej od lat jest już poniżające, bo zakrawa na proszenie się.... Jestem za pozycją górną i dolną, chociaż idąc tokiem myślenia organizatorów tegorocznego PP I MP powinienem być tylko za górną
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Kurde, trochę nie bardzo ta ankieta, bo jest anonimowa.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5600
Coach Ozimek
Źle zrobiłeś, że nie "pozwoliłeś" i nie ustaliłeś ze swoim związkiem od razu opcji 3 czyli klasyczna i dolna pozycja. Wszystko było już tu napisane. Zakładanie kolejnego tematu i pisanie tego samego, uzasadnianie żeby łaskawie dopuścić pozycję w WW, która była od zawsze, a dla mnie który startuję tylko w takiej od lat jest już poniżające, bo zakrawa na proszenie się.... Jestem za pozycją górną i klasyczną, chociaż idąc tokiem myślenia organizatorów tegorocznego PP I MP powinienem być tylko za górną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5600
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Coach Ozimek o ile mnie nie myli, to żeśmy dużo wcześniej uzgadniali, że jak dojdzie do MP to będzie jedna pozycja. Już pisałem nie raz ile osób tak naprawdę zajmuje się WW na co dzień może 10-20 osób, bo u mnie prawie nikt, większość ćwiczy raczej kul turystycznie.
2

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5600
Kto z kim uzgadniał ?!! Przestań człowieku, tych co naprawdę serio to traktują to eliminujesz albo nie słuchasz!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11003
ja bym chciał wiedzieć:
-kto ustalał
-kto decydował
-jakie "śmy"
-skąd statystyki, które zliczyły 20 ćwiczących ww na codzień
-skąd tak wielkie ciśnienie na jedną tylko pozycję startową, i dlaczego nogi w górze tak bardzo bolą Ciebie Grzegorz?????????
Poza tym jestem za górną i dolną pozycją startową...do licha..wystarczy popatrzeć na filmiki w necie, żeby zobaczyć,że nogi w górze to pozycja startowa najlepszych




Zmieniony przez - meftem w dniu 2015-08-01 20:16:32
2

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Panowie chcecie startujecie a jak nie chcecie nie startujecie. Regulamin jest taki i taki zostanie.
1

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5600
Nigdy się nie zgodziłem z pkt 2b, z regulaminu z dopiskiem z nawiasu mimo to dopisek pozostał i to akurat na MP, pytanie dlaczego? cyt:
2. Pozycja podczas wyciskania
a. Pozycja klasyczna leżąc na ławce, głowa, barki, pośladki przylegają do ławki, stopy całe na podłodze lub podstawkach, stopa/stopy mogą się przemieszczać po podłodze lub podstawkach, ale nie wolno ich odrywać od podłoża.
b. Druga pozycja to z nogami uniesionymi w górze. (ale jeżeli dojdzie do MP to tylko jedna pozycja klasyczna).

Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować za uwagę i dać sobie spokój, dalsze pisanie nie ma sensu, chyba że ten nawias zniknie.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Europy w Wyciskaniu Leżąc Pilsen - Czechy 06-08.08.2015r.

Następny temat

I Otwarty Puchar Galicji w wyciskaniu sztangi RAW 17 październik Nowy Sącz

WHEY premium