SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom testosteronu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
colin prolaktyne jeszcze zrob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 669 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26584
To były moje pierwsze badania na testosteron. Chociaż na ogólny zrobiłem 2x niestety wyniki sie potwierdziły. Prolaktyne zrobi etylko troche zaczekam to powtórze wszystkie. Normalnie masakra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 669 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26584
P4tr1ck mam 22 lata, takze juz po okresie dojerzewania :P a jednak problem jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A LH i FSH ?

ja niby mam 19 ale jestem jakby w trakcie dojrzewania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 669 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26584
LH tez miałem ale gdzieś nie moge tej karteczki odnalesc.
FSH 2,18 ml/l NORMA: 0,3-4,0 takze jeszcze jest w noramie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8361
colin2000 długo cwiczysz na siłce? Podaj jakieś swoje parametry (wzrost, waga), może masz jakieś gino, albo dużo tłuszczu podskórnego.

Co do lekarza to czegoś takiego nie rozumiem, chłopak ma wyniki grubo poniżej normy, a ten spławia go na kolejne 2 miechy. Pewnie dopiero jak mu cycki urosną i zostanie impotentem to doktor z łaski swojej podejmie działanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 669 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26584
Tak 2 miesiace to podejrzanie za długo lekarz a wałsciwie lekarka ,, po wygladzie, oznajmiła ze nie wygladam abym miał zanizony poziom tescia...dziwne. Na siłowni cwicze od 3 lat regularnie wczesniej tez lecz z przerwami. Od 3 lat nie mam wyników zastój. Natomiast jeszcze gdy miałem 16 lat zaczynałem cwiczyc wszystko było ok.
Własnie odwrotnie nie jestem zupełnie obtłuszczony jestem wrecz chudy.
Wzrost 176cm, waga 65kg.
Coś tu nie tak..:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 669 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26584
Dodam ze zarost mam słaby na policzkach nie mam zupełnie. Moim zdaniem to nie pokujacy objaw w tym wieku...
Liblido słabiutkie to tez jest uciazliwe co do...płci przeciwnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ludzi przybywa w temacie z podobnym problemem...
Wlasnie, musze w koncu zaczac szukac innego endo, tylko cos sie za to wziac nie moge. Nie wiem po co ci wszyscy lekarze i jeszcze takie kolejki, a nie podejmuja praktycznie zadnych stanowczych dzialan.
Cwiczyc sobie mozna, a i tak nic z tego nie ma Az mi sie glupio teraz przyznawac, ze prawie 2 lata stazu, bo mozna by stwierdzic, ze sie niezle obijalem przez ten czas, co oczywiscie nie jest prawda :/

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2011-08-10 12:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8361
Co byście polecili zbadac w pierwszym badaniu na hormony? Kasa mnie troche ogranicza i nie chciałbym iśc do lekarza, wydac 120 zł za wizyte. Jak nic nie wyjdzie to kasa za wizyte w błoto.
Wolałbym od razu zrobic badania i jakby było coś nie tak to iśc z wynikami.

Colin czyli ona kwestionuje wyniki badań ?! To nawet nie jest podejrzane, ona poprostu cie olała i tyle. Jak masz mozliwosc to zmień tego lekarza, bo widze, ze nie ma zamiaru Ci pomóc.

Zmieniony przez - 2domal w dniu 2011-08-10 15:27:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciśnienie siła

Następny temat

bark ..

WHEY premium