SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom testosteronu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8361
Dużo Cię to wyniosło(kasy)?

Zmieniony przez - 2domal w dniu 2011-08-06 22:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Wizyta u endokrynologa to ok. 120 zł x 5 + androlog 70 zł
Leki 400+700

Czyli w c***...

A u ciebie jaki problem?

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2011-08-06 22:56:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8361
o w morde toż to miesięczna wypłata... U mnie taki problem że czuje się jak bym miał 70 lat. Zero inicjatywy w życiu, zero efektów na siłce, pogarszające się możliwości intelektualne. Ostatnio trafiłem na ten artykuł i wszystko mi niestety pasuje. póki co planuje prywatnie zbadac całkowity testosteron, wolny i estradiol, zobacze co tam mi wyjdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Trzeba tez sie doszukac dobrego endokrynologa (prywatnie rzecz jasna), bo mi sie trafila jakas babka do ktorej juz nie zamierzam isc na kolejna wizyte...

Najbardziej mnie denerwuje brak lub mozna okreslic jako bardzo slabe efekty na silowni. Blisko 2 lata juz, z czego przewazajaca czesc przemyslanych treningow z dieta, a i tak niewiele to dalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ja nie ukrywam uważam że trafiłem do bardzo dobrego endokrynologa. Uważam że babka zna się na rzeczy, przy tym jest miła i potrafi wytłumaczyć (bo wbrew pozorom nawet lekarze prywatni nie są w stanie dobrze przedstawić problemu i leczenia...).

booolooo a ty skąd jesteś? Ile płacisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Okolice Leszna (wielkopolska), a u endokrynologa bylem w Rawiczu (blizej mi wlasnie tam niz do leszna, pisalem pogladowo) i placilem 120zl i juz wiecej za taka wizyte nie zaplace, bo babka mimo, ze byla mila, to nie dowiedzialem sie praktycznie nic wiecej, niz juz sam wiedzialem, a wiedza na temat odzywiania i supli znikoma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8361
booolooo, kalikstat - widzicie jakieś efekty leczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Hmm, zależy o co pytasz...
1. We krwi poziom ładnie wzrósł
2. Mam wrażenie że wszystko do okoła mnie w****ia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Hmmm, bromergon biore i to dosc mala dawke i sie dowiedzialem przez korespondencje mailowa, ze to nie ma szybkiego dzialania, 3 miechy to te minimum. Niczego sie nie spodziewam szczegolnego, zadnych zauwazalnych efektow nie widze, zobacze jakie beda wyniki badan za okolo 2 miechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak libido? Panna już płacze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciśnienie siła

Następny temat

bark ..

WHEY premium