SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot do korzeni... SPAM Post dzialu Odzywki :-) Ogry rzadza %-) vol 15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129030

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
kvrwa ale ty jestes glupi.
Napisalem ci pajacu ze przeczysz sobie, raz piszesz ze ciekzo jest pogodzic wyniki silowe z obwodami, po czym teraz piszesz ze ci ktorzy uzywaja duzysz kg sa "duzi"
I co ja sobie zaprzeczam?!
Nie chcialem cie obrazic, ale wkvrwia mnie jak ktos pie*rdoli takie glupoty. Zaraz napiszesz bezpodstawnie moze ze ja sobie zaprzeczam?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Piszac z 4 adwersarzami ciezko jest nadazyc. Zwlasza jak poganiacie Siodema. Teraz jestesmy 1na1 .Na co mam odp Jeszce raz...
pisze Ci,z e wyrywasz zdanie z kontekstu!!!!! Zajrzyl do slowniak jezyka polskiego

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-06-07 17:58:49

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Szkoda kalwaitury na was na razie i zyce masy zwlasza Tobie siodema, biernola nie widizalem nie oceniam wiec. hehe

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
pokaz czy posiadasz umiejetnosc czytania ze zrozumieniem, przeczytaj moje poprzednie pytania, pomysl i odpisz mi na wszelkie nurtujace pytania na ktore unikales odpowiedzi



obrazanie innych uzytkownikow to lamanie regulaminu... nie rob tego, prowokujesz ludzi

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ucieka niczym szczur z tonacego okretu...

pokazales jakim to wspanialomyslnym poliglota jestes

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
wiec co? nie wiesz juz co wymyslic? to ze mnie nie widziales to znaczy moze ze jestem suchar? Bo wnioskujac po twoich wypowiedziach tak bys napisal. Jak masz sie bezposrednio odwolac do jednego zdania to zmieniasz temat.

raz piszesz ze ciekzo jest pogodzic wyniki silowe z obwodami, po czym teraz piszesz ze ci ktorzy uzywaja duzysz kg sa "duzi"

odwolaj sie tylko do tego zdania wyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
co do mojej masy to sie odpjerdol oł rajt?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
szkoda Frei'a.
tempo dobre, ciekawe jak to bedzie wygladalo w wykonaniu naszej druzyny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anabolic BCAA System+ Creatine ethyl Ester

Następny temat

Enzymix ktoś stosował?

WHEY premium