SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Power horse +????....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
ok. więc tak ,niewiem czy nie robie syfu zadając kolejne pytanie i zakładając nowy temat bo jest niby tego bardzo dużo... lecz chciałbym znać opinie znawców ,czarno na białym. Gdyby nie było pytań to nie było by tego forum :D. Moje pytanie brzmi "co do kreatyny PH? zastanawiam się nad xpand badz cell pump. " sam niewiem może jest coś lepszego o cym niemam pojęcia.. Jeżeli chodzi o cykl na kreatynie miałem jeden zaplanowany.. zrobiło się zimno i przestałem dbać o forme, dziewczyna itd... lecz od stycznia chce startować na nowo i chciałbym mieć wszystko zaplanowane , a jeżeli chodzi o kreatyne to myśle że będzie to najlepsze rozwiązanie ponieważ poprzedni raz na kreatynie wywarł na mnie duże wrażenie nie spodziewałem się takich efektów. Czekam na odpowiedzi i na święta nagradzam sokiem ;)... Pozdrawiam i wesołych!.... ps; poprzedni cykl na kreatynie miałem około 4, może 5 miesięcy temu...

ThePowerOfTheDolar

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
oczywiście jest mi to wiadome że są dziesiątki kombinacji dlatego pytam co ""WY""" polecacie na drugi cykl na mono... oczywiście większość tutaj zebranych próbowało wielu kombinacji dlatego staram się dowiedzieć jak przy moim budżecie ( około 160-200 zł.) wyjde najlepiej...

wracam do formy i miałem lekką przerwe dlatego wydaje Mi się że niepotrzebnie zaczynać z niewiadomo jakiej bomby ,coś mocniejsego na poźniej ale też wiadomo że z cyklu chciałbym wycisnąć jak najwięcej... nie potrzebuje żadnych pobudzaczy ani nić podobnego dla Mnie pobudzeniem jest dobra rozgrzewka... a co do supli to wiem że w świecie kulturystyki nie odgrywają one wszystkiego, jak wiadomo jest wiele innych czynników wpływających na nasze osiągi m.in. dieta regeneracja trening itd. Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić , bo zapewne masz większą wiedze a Ja tu jestem poto by ktoś mi doradził i podzielił się swoją wiedzą... także troche luzzzuuu

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
HP + mono ( tu juz jakie chcesz Olimp Vitalmax itp..) starczy moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
A czego Ci potrzeba? I ile pieniędzy chcesz na to przeznaczyć?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12650
jw HP + mono to dobra opcja lub jak sama kreatyna dobrze działała to zapodaj kolejny raz solo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2978
ja bym tez zrobil cykl HP i mono ladnie powinno byc...jesli przytrzymasz diete to bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
no dieta to podstawa... zaraz zaraz, chyba się nie zrozumieliśmy badz czegoś ja nie rozumiem... chodzi mi o Horse power +???? więc jak wiadomo horse power to kreatyna (monohydrat)i piszecie ze HP(horse power ) + mono. czyli jak krestyna +kreatyna ??? nie rozumiem. prosze jaśniej i przepraszam za problem :).... oczywiście all mają sogi..

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
HP to stack kreatynowy zawierajacy Kre-AlkalynR, ester etylowy kreatyny i jabłczan kreatyny - nie ma tam mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
ps; budżet nie jest zbyt duży... na kreatyne mam + ewentualnie coś taniego... lecz chciałbym jak najlepiej dlatego wiem jakie by było najlepsze połączenie ( może dozbieram kase)...poźniej jak będe pry kasie dokupie jakiś gainer do diety...

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak już powiedział Majkel hp to stack kreatynowy, lecz powiedz czego Ci potrzeba, potrzebujesz czegoś przed treningowego? Czegoś na lepszą regenerację, jaki jest cel cyklu?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Aha .wciąż się uczę wcześniej szamałem kreatyne z uniwersala... więc do tego HP co polecacie ???....

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Masz na HP( 109 zł za 1000g ) a do tego dodaj jakies mono 300g np Vitalmaxa za 35zł( jakos tak kosztuje). HP + mono najlepsze ( dla mnie ) rozwiazanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki supek?

Następny temat

Kre-alkalyn + CFM Gainer 20 + CFM Whey Protein Isolate 90 ??

WHEY premium