SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powód bana dla Pako (czyli dla mnie) w dziale Junior.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Witam , autorem bana jestem ja

bana dostałeś (drugi raz zresztą) za doradzanie w dziale Junior , prosiłem w jednym z tematów żebyś tego nie robił choćby z racji samego wieku, nie uszanowałeś tej prośby więc zastosowane zostały bardziej radykalne środki

bana dostałeś tylko na dział Junior (z racji wieku normalnie byłby na wszystkie) tak żebyś nie mógł w nim doradzać mając niewystarczającej wiedzy oraz doświadczenia ale abyś mógł zaglądać i poszerzać swoją wiedzę w pozostałych działach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
...............................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@BPL-G
Moim zdaniem najbardziej uraziło Cię to,
że napisałem chłopakowi w wieku 12-stu lat,
żeby w domu "pomachał ciężarami",
(i też ćwiczył z ciężarem własnego ciała pompki, przysiady etc.)
chodziło mi wtedy o takie ćwiczenia "na luzie", a nie o bicie rekordów.
W sumie, lepszy rydz niż nic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to sie nie tyczy pojedynczej Twojej wypowiedzi tylko wielu poprzednich po którejś z kolei napisałem Ci o tym żebyś sie nie doradzał w dziale i przy nastepnej przy ktorej to zrobiłes dostales bana
mnie nic nie uraziło tylko zwyczajnie dla dobra użytkowników porady uzyskiwali od bardziej doswiadczonych uzytkownikow z minimalnym chocby stazem

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2012-06-29 14:32:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@BPL-G jaki staż oznacza u Ciebie się mianem "minimalny"?
Jeśli myśl zatłaczająca Ci głowę jest mianowicie taka, że tylko siedzę przed komputerem i nic nie robię, ew. wyjdę na podwórko np. do piaskownicy to się Mylisz , jeśli chodzi o jakiekolwiek rodzaje "zabaw" to zacząłem bawić się tylko na siłowni kilogramami, a zresztą możecie myśleć co chcecie, lecz wiem, że mam więcej czasu ponieważ jestem młodszy, Wy będziecie odchodzić powoli na emerytury, ja będę dorosły i zacznę jeszcze bardziej, lepiej kształtować sylwetkę, i raczej nie ma takiej opcji żeby mi się "odechciało" ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Pako

chyba nie czytasz z zrozumieniem moderatora który ci nadał bana , twoje wypowiedzi są bez większego sensu i wprowadzają w błąd innych użytkowników forum , czytaj i jeszcze raz czytaj jeśli będziesz miał odpowiednią wiedzę wtedy możesz doradzać innym osobą w dziale .

a to czy ty siedzisz w piaskownicy , czy na siłowni czy przed komputerem i czy ci się znudzi czy nie .

nie ma tu większego znaczenia .

jednym słowem zaniżałeś poziom MERYTORYCZNY w dziale .

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
j./w.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No w sumie racja...
@BPL-G przepraszam za cały ten tzw. ambaras, no nic, co mam robić, czekać do 2014 .
Chociaż w sumie dzięki, że nie dłużej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Pako powiem Ci jedno, zleci ten czas szybko, w 2014 dział juniora odrzucisz, bo będziesz miał +40 w łapie

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forum muli i nie działa!

Następny temat

BAN Mikusi

WHEY premium