SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebny spalacz?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9961
Czołem. Jestem na redukcji. Z 97kg doszedłem do 70, ale to jeszcze nie to. Problem w tym, że na chwile obecną waga schodzi, bardzo, ale to bardzo powoli. Nie mam jakiejś specjalnej diety (ponoć w moim wieku wystarczy zdrowe odżywianie - 17 lat), jem zdrowo. Mam jeszcze sporo tłuszczu na brzuchu i udach, który wygląda co najmniej nieestetycznie i mam zamiar się go pozbyć. Aktualnie trenuje siłowo 4x w tygodniu oraz wykonuje aeroby 3x w tygodniu. Co myślicie o zastosowaniu jakiegoś spalacza? Jeśli tak, to jaki? Nie chciałbym wydać na niego więcej niż 100zł, najlepiej mniej.


Zmieniony przez - kacper3355 w dniu 2016-05-19 22:26:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4553 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263282
Skoro nie masz diety, to tym bardziej spalacz niepotrzebny
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9961
Jem zdrowo i trzymam się w okolicach 2000kcal, po prostu nie jem ciągle tego samego. Zawsze zamykam się w tym bilansie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 56 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1834
Możesz zakupić ale dobre spalacze zaczynają się od 100 zł w górę więc przemyśl lepiej ten zakup ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 231 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2173
Najnowszy Burn4All z Allnut bardzo przyjemny i tani. Na pierwszy raz w sam raz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9961
Burn4All niezbyt mi podchodzi. A co myślicie o tym? https://sklep.sfd.pl/Grenade_Thermo_Detonator_ _Carb_Killa-opis34809.html#opis 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Lepiej się za dietę weź, bo 2000kcal w wieku 17 lat dla młodego chłopaka to słabo brzmi.

Nie masz solidnej podstawy (czyli diety), a chcesz bawić się w jakieś szczegóły jak spalacze? Nie ma na co kasy wydawać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9961
2000kcal na ostatnej prostej redukcji nie wydaje mi się wcale tak mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 231 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2173
Burn4All ma o wiele lepszy skład niż ten twój granat. Tam jest to samo w mniejszych dawkach porównaj sobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9961
A faktycznie, nie zwróciłem uwagi. W takim razie chyba na pierwszy ogień pójdzie Burn4All, cena jest bardzo niska także nie ma co się zastanawiać ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i węglowodany

Następny temat

Najlepsza odżywka białkowa dla kobiety

WHEY premium