SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc przy diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wyleczysz psychikę a uwierz ze spojrzysz i zycie pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
psychika jedna sprawa, druga sprawa, ze faktycznie to laczenie ww i bialek mi nie sluzy. i cos z ta candida musze zrobic, bo po laczeniu nasilaja mi sie objawy - nerki mnie zaczynaja pobolewac, w uszach mi szumi, skora mnie swedziec zaczyna. wydaje sie nienormalne, ale mozecie troszke poczytac o tym, o candidzie, na forach ludzie pisza wlasnie, ze maja podobne reakcje.
znormalnieje, obiecuje. ale z ta candida sie trzeba uporac, ktora rowniez wywoluje rozne psychiczne dolegliwosci... ech, ciezko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak możesz wrócić do jakiegoś modelu żywienia, jak nigdy w nim nie byłaś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bylam, Rossi. robilam te surowki, blanszowalam warzywa, prazylam orzechy, tylko rozdzielnie nie jadlam. a nie mialam tyle kasy na kurcze, no. rozumiem, ze teraz beda po mnie tu wszyscy jezdzic? po prostu, musze sie przyznac do bledu. Do wszystkich bledow. Naprawde, myslalam, Rossi, nadal mysle, ze jestes w porzadku osoba. Tylko po co teraz po mnie jezdzisz? Dostalam juz za swoje. nie moge juz wiecej eksperymentowac, SMPA dobrze mowil, czlowiek nie ma 8 zyc... ja po prostu nie chce wiecej tracic na wadze, znaczy, masy miesniowej. chce wyzdrowiec i wyzdrowieje, ale tez mi zalezy na tym cholernym wygladzie. niestety :( a na takiej antygrzybiczej diecie wiele osob wlasnie traci na wadze. byc moze myle sie, ale wegle jednak sa potrzebne. kiedys jadlam nadmiar bialka i w ogole skrobii i mialam rozne problemy zdrowotne z tego powodu, wiadomo. ale teraz wiem, skad ja mialam miesnie na low carb. nie wiem, nie mam zbytnio wiedzy, byc moze sie myle, moze jestem glupia, mam wypalony glikogen w zwiazku z glodzeniem i jeszcze mam zero skrobii jesc...hm, nie wiem, no. postaram sie wziac garsc. musze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Toszka, o od kiedy to skrobia jest odpowiedzialna za uzupełnianie glikogenu?

Byłaś u tego psychiatry?

Toszka - nie mam zamiaru po Tobie jechać. Faktycznie, irytuje mnie ta cała sprawa, bo zależy mi na Twoim zdrowiu a nie potrafię do Ciebie trafić. Dla Ciebie ważniejszy jest wygląd niż zdrowie. A jeśli nie odzyskasz zdrowia, nie odzyskasz też dawnego wyglądu. Dwóch rzeczy w krótkim czasie jednocześnie nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Nikt nie ma zamiaru na Ciebie najeżdżać, wypowiedzi Rossi_'ego nie odbierałbym jako najazd na Twoją osobę. Z wyglądem musisz poczekać, jak to mówią nie upieczesz dwóch pieczeni na jednym ogniu.
Musisz sama przed sobą przyznać się do błędu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tam mialo byc, ze nie mialam kasy na "oczyszczanie aury", body detox i niektore suplementy. ale staralam sie przestrzegac tamtych zalecen, procz smazenia na oliwie i mialam watpliwosci co do tych prazonych orzechow, ale mimo wszystko, prazylam je. dostalam, prosze Was, lek na bulimie moze nie do konca strzal w dziesiatke, ale zobaczymy, co to da.
http://kulturystyka.pl/candida/ tu jest troche o candidzie..moze ktos mnie zrozumie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lek na bulimie? Co to za lek, jak działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bioxetin...wlasnie czytam o nim...generalnie na depresje, ale hamuje apetyt. a ja apetytu i tak nie mam przez spowolniony metabolizm. chociaz, raz mam ten apetyt, a czesto jem za duzo, bo wydaje mi sie, ze glodna jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myślę, że nie jesz za dużo, nawet jeśli Ci się tak wydaje.
Nie wiem, czy ten lek Ci pomoże, ale niczego innego się po psychiatrze nie spodziewałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - proszę o sprawdzenie :)

Następny temat

owsianka królewska

WHEY premium