SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 137


Witam!mam problem zwiazany z kolanem;(chodze na karate i czesto sie rozciagam.ostatnio na treningu po bardzo dobrej rozgrzewce udalo mi sie nadzwyczaj nisko zejsc do szpagatu meskiego ale niestety cos mnie zabolalo w kolanie i od tamtego czasu nie moge rozciagac sie do meskiego szpagatu bo boli mnire kolano.Jak gwaltownie skrece noge w kolanie to mnie boli.Mozecie mi przyblizyc o co mniej-wiecej chodzi?Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
szpagaty generalnie obcaizaja stawy kolanowe cholernie
pewnie rozjezdzales sie do szpagatu na pietach majac palce nog zwrucone ku gorze? w takiej pozycji kolano sie najbardziej"meczy" bo jest w nienaturalnej pozycji nastepuje tak jakby wylamywanie kolana

najlepiej rozciagac sie majac stopy na ziemi maksymalnie napiete w strone piszczela wtedy wszystko jest napiete i mniej sie psuje ze tak powiem

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 137
Nie,nie!Nawet nie umiem rozciagac sie tak zeby miec palce ku gorze i schodzic na pietach.Poprostu mam cala wewnetrzna czesc stopy na ziemi i schodze powoli w dol.ogolnie chodzi o to ze poraz pierwzy bylem tak nisko i byc moze zle sie ustawilem (nieswiadomie) i kolano mnie zabolalo...p.s dzieki za zainteresowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 996
Cześć,
Kolano jest jedną z największych niedoróbek Matki Natury. Składa się z nierawdopodobnie dużej liczby części:, więzadła, więzadła krzyżowe, łąkotki boczne, przyśrodkowe itp. itd... Nic go nie trzyma oprócz dobrych mięśni dookoła.Urazy kolan są łatwe do " załapania", czasami trudne do wyleczenia, czasami bardzo groźne.
Moja rada: tydzień odpoczynku. Nie chodź na treningi, nie rozciągaj się. Leż przed telewizorem
Jeśli po tym czasie nie będzie poprawy, nie daj Boże będzie gorzej - DO LEKARZA!!!
Jeśli kolano puchnie Ci: do lekarza!!
Jeżeli odczuwasz jakąś dziwną, inną niż zawsze ruchomość w stawie kolanowym: do lekarza!
NIE próbuj się leczyć radami z internetu. I nie idź do lekarza na rejon, tylko zainwestuj parę groszy i idź do LEKARZA SPORTOWEGO, najlepiej CHIRURGA TRAUMATOLOGA ( urazowca )!!!
Wizyta będzie Cię kosztowała około 100-wy, a pamiętaj, że artroskopia kolana, albo zszywanie pękniętych łąkotek to wydatek około 4 tys. PLN
Zdrówka życzę.
Duduś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 137
dzieki,nieomieszkam skorzystac z twoich rad!moja pani z biologii powiedziala ze to kwesti raczej 2-3 tygodni ale ja licze na to ze szybciej sie zagoji bo 17.12.04 mam egzamin na kolejny stopien wiec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
Adamation: jesteś na dobrej drodze do zakończenia treningów na długie lata, jeśli radzisz sie pani od biologii i liczysz że ból minie szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 996
Ręce opadają. Kliknij w link, wydrukuj, zanieś Pani od Biologii i spytaj na jakiej podstawie postawiła diagnozę i jakie ma doświadczenie w leczeniu sportowych urazów kolan

http://www.kickboxing.com.pl/medycyna.HTM

Duduś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 137
swietna stronka!zazwyczaj gosciowy z bioli nie za bardzo wiedza o co chodzi ale nie pytalbym sie jej gdybym nie byl pewny jej wiedzy na poszczegolne tematy a za kazdym razem jak sie jej pytalem o jakas rzecz zwiazana z cwiczeniami to dala mi wyczerpujaca odpowiedz w ktorej jak sie pozniej okazalo bylo duzo prawdy ale to co przeczytalem na tej stronce wydaje mi sie bardziej prawdziwe i realne niz teza mojej pani z biologii.dzieki za informacje!pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 137
jo!chce wam wszystkim bardzo podziekowac za rady!kolano juz prawie jest w normie po wizycie u ortopedy ktory zalecil mi zel na skrecenia i naciagniecia.dzisiaj tj.17.12.2004 mialem egzamin na kolejny stopien w karate i szczesliwie kolano mi nie dokuczalo i zdalem!niestety podczas robienia szpagatu damskiego lekko mi cos szczelilo w okolicach pachwin.wydaje mi sie ze to sciegno.boli mnie to kiedy probuje zrobic szpagat damski.jak myslicie czy ta sa sciegna?jezeli tak to jak dlugo to sie regeneruje?pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
o kurde! Stary, czy ty w ogóle wiesz co to rozgrzewka i codzienny cięzki trening rozciagający w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 137
hehe,chyba mnie z kims pomyliles!nie jestem z tych co na sile probuja sie rozciagnac i bezmyslnie to robia.miesiace temu mialem taka kontuzje ze teraz rozciagam sie po takiej rozgrzewce ze ze mnie cieknie pot.po drugie jezeli chodzi o ciezki trening to jest to jedna z moich ulubionych spraw ktorymi sie zajmuje.trenuje technike i gibkosc 6 razy w tygodniu bardzo ciezko i widze efekty.tylko ze ostatnio na egzaminie po swietnej rozgrzewce (widocznie to byl pech) lekko mi cos szczelilo w okolicach pachwin jak rozciagalem sie w damskim szpagacie i chce wiedziec czy to sa sciegna czy cos innego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry podręcznik tai chi dla początkujacych

Następny temat

shoot a muay thai

WHEY premium