SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebóje Mistrzowskiego Planu Na Bica-Na mase!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 895
stary mam pytanie: te bledy ortograficzne to robisz specjalnie czy jestes obcokrajowcem??
w ktorym miejscu napisalem ze znam sie lepeij od ciebie??-wiec nie pisz bzdur!!
i nie strasz ludzi haslami w stylu: ,,niepiszcie bo nie wiecie kto jest po drugiej stronie"...a ty wiesz kto jest po drugiej stronie??wiec nie kozacz!!po twojej wypowiedzi mam wrazenie ze mam do czynienia z kolesiem u ktorego koksy zrobily whiskas z mozgu!!
a moze jestes z mlodziezy wszechpolskiej??hmmm...to by pasowalo.
Jak lubisz sie napier*dalac to zapraszam do jakiejs szkoly sztuki walki -tam zobaczysz ile ci jeszcze brakuje do perfekcji z jaka sie utozsamiasz!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 229
hhe pajacu to ja cie zapraszam do szkoly taekwondo w świdniku sparingi sa co środe brakuje takich hojraków co na siłki tylko chodza zapraszaM~!

Pamiętaj świdnik srody o 16 30

dozobaczenia!

Jakie Założenie Masz-Proste-Walczyć i Wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 895
haha...gratuluje glupoty

wiedzialem ze cos trenujesz bo to latwo poznac cwaniaku bo kozaczysz...skad u cebie ta pewnosc ze wielu z nas nic nie trenuje??myslsz ze polowa z nas to bezmozgie karki??to sie mylisz...widze ze nie dorosles do taekwondo albo jestes poczatkujacy bo ta koreanska sztuka samoobrony to nie tylko walka ale tez rozwoj ducha, charakteru i osobowosci zreszta jak w kazdej innej sztuce walki a ty w tym zakresie jestes niedorozwiniety albo jak juz napisalem jestes poczatkujacy i musisz sie jeszcze sporo nauczyc o co w tym na prawde chodzi...bez komentarza i sie nie udzielaj lepiej na temat taekwondo i kazdej innej sztuki walki bo zniechecasz ludzi do uprawiania tego sportu!!
z taekwondo to ty stary masz raczej malo wspolnego...a jesl chces mnie przekonac ze masz..to nie pisz takich bzdur. Jak juz to polecam walki uliczne-cos dla Ciebie
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 229
panie duze d

jestes śmieszny

zgadzam sie z tym rozwojem ducha

ale napoczątek trzeba sie mieżyć z każdym i sie tego nie boje sprzyjemnoscia staje do walki jesli i tak wiem ze bęcki moge dostac natym polega rozwój ducha panie duze d
na osiągnięciu spokoju wewnęcznego a pewność siebie i dzie w parze z umiejętnościami

pewność siebie to podstawa do wygranej mało wiesz to ty ja lubie się tłuc i dobrze m ito wychodzi
niepisze bzdur tylko mało mnie rozumiesz i tyle nic nato nieporadze ten post był juz uznany za zamknięty to niewiem poco go odświeżasz !!!

Jakie Założenie Masz-Proste-Walczyć i Wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83


witam, widze ze kierujesz się zasadą "najelpszą obroną jest atak" Ale "co zrobisz gdy ktoś bedzie atakował lepiej od ciebie" ; mowisz o spokoju ducha,a wyprowadza cie z równowagi każdy post, szczycisz się i napinasz tym, że trenujesz,a to nie jest cecha dobrego Karateki.

..bardzo dużo ludzi ćwiczy sztuki walki i korzysta z siłowni.

wybraleś juz pewnie odpowiadający ci trening na bicepsy, mam tylko rade
w dni, w które robisz klate nie cw tricepsa, a w dni kiedy pracujesz nad plecami nie wyk. cw. na biceps!! mięsnie te juz wtedy pracuja i nie trzeba ich dodatkowo obciażac.

pzd wodzu i popracuj tez nad 'Heian Shodan'

...Nigdy Nie Mów Nigdy....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
heheheee zdj. miało byc tam gdzie znak "?" ale chu...

...Nigdy Nie Mów Nigdy....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
pioteeer1 - najmniejszy pies najgłośniej szczeka
Maszy chyba jakieś kompleksy, uspokój się albo nara z forum bo denerwować to ty sę możesz kumpli z placu i ich obrażać. Tutaj obowiązuje full kulturka, więc jak ktoś ci pisze że masz użyć wyszukiwarki to użyj, nikt nie robi tego żeby ci "dopiec" tylko to jest rada i do tego dobra bo akurat takich postów to tu było chyba z milion :)
Więc poszukaj poprostu a nie pisze nowych tematów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
mialem nic nie pisac ale...
pioteeer1 - jestes zalosny, na 100% masz nie wiecej niz 20 lat, a jesli sie myle to twoj psychiczny niedorozwoj jest jeszcze wiekszy. nie twierdze, ze w tym wieku trzeba byc "glupim". sam mam tyle lat. chodzi mi o twoj brak pokory wobec ludzi posiadajacych wieksze doswiadczenie niz ty. posluchaj sobie kawalka wojtasa, nie pamietam tytulu: "... zjedli wszystkie rozumy ale chyba je wysrali...". w ty najwyrazniej wysrales, oprocz tych co zjadles, swoj. daruj sobie ustawki w swidnicy czy innym pierdziszowie na treningu, daruj sobie swoje bezcelowe i trafiajace w nic wypowiedzi, daruj sobie to forum, wreszcie daruj sobie te treningi bo najwyrazniej wynosisz z nich tylko pot i ewentualnie czyjs telefon. zadnych wartosci afizycznych. wiem, ze mojej wypowiedzi mozesz nie zrozumiec, a twoj komentarz do niej bedzie tylko tego potwierdzeniem. wiem tez, ze mimo to odpiszesz i bedziesz mnie straszyl. ale pamietaj, ze nie tedy droga. na kazdy noz znajdzie sie wiekszy noz, na kazdy pistolet - wiekszego kalibru. tak wiec apeluje do ciebie, daj sobie spokoj i poczytaj cos, byle nie playboy.
pozdrawiam
zalej

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10
wchodzcie na tą stronke http://vip.netsurf.ru/browse/?r=83621
są na niej bardzo dobre ćwiczenia i nietylko!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1181
pioteeer1-uzupełnij profil to można gadać.Po drugie,jak już wczesniej czytałem wiekszośc z nas nie chodzi tylko na siłke ,ale także trenuje sporty walki.Więc nie kozacz bo nie wiesz na kogo możesz trafić.I zachowój się tak jak na członka naszej społeczności przystało.

Mów co uważasz,uważaj co mówisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kosz-Pilne

Następny temat

FILMY !!!!! KULTURYSTYCZNE

WHEY premium