SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Postanowienie na 2012. Pierwsza dieta.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2291

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

14

Płeć

Mężczyzna

Waga

80kg

Wzrost

175cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 24% według mojej wagi

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła, trening siłowy, zamierzam wprowadzać powoli areoby, żeby nie wszystko na raz sie zaczeło

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia, no i koniec z innymi... nie da sie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

To będzie pierwsza

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok, wszystko gra

Stosowana lub planowana suplementacja

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
No to jaki trening proponujecie... napewno nie fbw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
A znacie jakiś fajny trening na 5 dni? split, ale bez dnia wolnego [nie wiem dlaczego zawsze środa wolna jak mam wtedy najwięcej czasu]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
A mógłbyś powiedzieć dlaczego nie FBW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
ok już mówie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
Bo przerabiałem ten plan już 2 razy [plan traktora]
I po 1 po zrobieniu porządnie martwego, przysiadu i klatki ledwo na nogach stałem, a jeszcze wiosłowanie barki, i podciąganie zostawało... No i progres szedł do góry tylko w 3 pierwszych ćwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to za intensywnie jak dla ciebie bylo.
rob po 1-2 serii max na poczatek.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
wole split, tam mogę wszystko zrobić, dotyrać... i zgon dopiero po treningu ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
A co wy na cos takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
pon- klatka
wt- plecy
śr-barki triceps
czw- biceps
pt- nogi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
nogi i łydki oczywiście... przedramię razem z bicepsem. ale kusi mnie, rzeby sprubować co sie stanie, gdybym klatke i biceps 2 razy robił...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o poprawe planu.

Następny temat

Postanowienie na nowy rok.

WHEY premium