SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porządny Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 333
Witam Wszystkich Serdecznie.Mam 18 lat,ćwiczę regularnie od 4 miesięcy.
Wzrost 182 cm.
Waga ok.80kg.
Biceps 35 cm.
Klata 113 cm.
Udo 62 cm.

I mam jedną prośbę, otóż ćwiczę 4 razy w tygodniu(pon,śr.czwrt,sobota - nie chciałbym zmieniać tego układu)
Chciałbym od stycznia rozpocząć morderczy trening na masę.Najbardziej interesowałoby mnie powieszenie obwodu ramienia(biceps) oraz zrobienie wielkiej klaty :)
Czy ktoś móglby mi rozpisać odpowiedni plan treningowy ?
Oczywiście do treningu dorzucam białko + witaminy.
Czekam na odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Nie przesadzaj jak nie sarzujesz z ciezarem i robisz cwiczenia poprawnie technicznie zadnych kontuzji nie bedzie.
Wieksza szkode wyrzadzisz sobie takim nieproporcjonalnym treningiem.

Jezeli ja cie nie moge przekonac moze uczynia to ktos z wieksza renoma :)
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Trening na mase nie musi byc morderczy. Mordercza powinna byc dieta ;)
Sprobuj FBW https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html 
ps: Jak dla mnie to juz masz wielka klate 113 po 4 miechach ile ci skoczylo przez te 4 miesiace ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 333
Klata duża bo kiedyś sobie rekreacyjnie ćwiczyłem na nią i tylko na nią.I sam muszę przyznać że to najbardziej uwidoczniona partia mięśni jaką posiadam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 333
A w te 4 miesiące zdążyłem ją tylko dość dobrze wyrzeźbić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 333
FBW hmmm kiedyś stosowałem tą metode i muszę przyznać że nie przypadła mi do gustu, wolałbym w określone dni robić określoną partię mieśni np. w poniedziałek klatka + biceps i przykładowe ćwiczenia na klate to płaska,skos,skos hantlami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Powiem ci tylko tyle, ze najnowsza wiedza na temat treningow wskazuje, ze najbardziej efektywnym sposobem na budowe masy jest jednak FBW. Chociazby dlatego, ze okazalo sie ze miesnie potrzebuja mniej czasu na regeneracje niz myslano kilka lat temu.
Gdy trenujesz partie raz na tydzien marnujesz zwykle czas. Miesien zdola sie zregenerowac a ty nadal odpoczywasz kilka dni do kolejnego treningu. Pozatym trenujac cale cialo na jednej sesji wydzielasz wieksze ilosci testosteronu, ktory powoduje wzrost miesni. Wybor nalezy do ciebie.

Zmieniony przez - Adas007 w dniu 2007-12-25 02:45:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 333
Ale przecież mogę rozpisać plan że np.niektóre partie będe ćwiczył 2x w tygodniu np klatę,uda,biceps.Ogólnie partię na które mam zamiar ćwiczyć to uda,triceps,biceps,klata,plecy,barki,brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Zaraz jak niektore... nie powinienes zaniedbywac niektorych partii szczegolnie plecow bo to najwieksza partia meisniowa jakia masz. Moze jednak pojedz FBW moze sie przekonasz?



Zmieniony przez - Adas007 w dniu 2007-12-25 12:12:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
FBW to dobry trening koleś ode mnie już ćwiczy i są efekty

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 333
FBW się nie przekonam bo nigdy nie czuję sie w pełni usatysfakcjonowany po takim treningu.Pleców nie zaniedbuje,wręcz przeciwnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
OK przeciez nikt cie nie zmusi do FBW :)
Klasyczny split 1 x na tydz to naparwde porazka. Tu masz super artykul o splicie 1 partia 2x w tygodniu milej lektury.
https://www.sfd.pl/Trening_każdej_grupy_2x_w_tygodniu-t246194.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay thai

Następny temat

TRENING KUMPLA

WHEY premium