SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Nie jestem Mariusz ale poleciłbym Ci dietę tłuszczowo-białkową lub niskowęglowodanową. Do tego oczywiście aeroby, jakiś antykatabolik na zachamowanie spadków i zwiększona podaż białka.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja propozycja to ok. 5g węglowodanów na każdy kg masy ciała i ok 3 g białka. Ważne jest także i tu musisz zwrócić szczególną uwagę aby waga nie spadała zbyt szybko tj. nie więcej niż 500g w ciągu tyg.Jeśli zauważysz większy spadek wagi to radziłbym zwiększyć spożycie węglowodanó, a minimalnie zmniejszyć spożycie białka. A kiedy spadek wagi będzie wolniejszy wtedy zwiększasz spożycie białka, azmniejhszasz węglowodany. Ważne są też ćwiczenia aerobowe, szczególnie wykonywane jeszcze przed pierwszym posiłkiem, oczywiście przed ćwiczeniem muszą być zażyte suplementy tj. Olimp HMB, Amino 2300, L-karnityna, glutamina. Powodzenia.

Mariusz Strzeliński
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak trenujesz miesnie brzucha

xxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660


MARIUSZU MAM PYT!POWIEDZ SZCZERZE JAK TRUDNO UZYSKAC RZEZBE CIAŁA(4-5%TŁ) RZEZBIĄC SIE NATURALNIE!?JA JUZ TYLE RAZY PRÓBOWAŁEM I ZAWSZE TRACIŁEM DUZO MASY!!:(CHOCBY NIEWIEDOMO ILE JADŁBYM BIAŁKA TO NIC Z TEGO!MYSLAŁEM ZE ZE 110 KG ZEJDE NA JAKIES 90 A SPADŁEM DO 82-83KG!TRAGEDIA!MIAŁEM DOSC DUZO TŁUSZCZU DO SPALENIA I CHYBA DLATEGO PRZEZ TE OSTRE TRENINGI AEROBOWE MI TAK SPADŁA WAGA NO ALE MUSIAŁEM TAK OSTRO JE ROBIC BO TEN TŁUSZCZ NIECHCIAŁ SIE SPALAC!NAPEWNO ŁATWIEJ BY BYŁO SIEGNAC PO NIEDOZWOLONE SRODKI BO WTEDY NIESPADŁA BY MI TAK MASA NO ALE NIE JESTEM PRZEKONANY!MOZE DASZ MI JAKIES WSKAZÓWKI MARIUSZU!SZCZEGÓLNIE MAM PROBLEMY Z BRZUCHEM(TYLKO NA NIM MI SIE TEN TŁUSZCZ OSADZA I JAK JUZ JESTEM DOSC WYRZEZBIONY NA RESZCIE CIAŁA TO NA NIM JESZCZE JEST WIECEJ TŁUSZCZU!DAJ MI JAKIES RADY I WSKAZÓWKI!WIEM ZE NIEMOZNA I MASY ROBIC I MIEC RZEZBY NO ALE MOZE MASZ DLA MNIE JAKIES ROZWIĄZANIE!POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE!DOŁĄCZE 2 FOTKI NA MASIE I NA RZEZBIE!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660


O TO FOTKA NA LEKKIEJ RZEZBIE:)HEHE NIESMIEJ SIE TYLKO!:)POZDRAWIAM

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
niezla forma pakuj dalej! chcialbym miec takie nozki

*************************************************************
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
*************************************************************
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
Mariusz jak podzieliłbys rok treningowy przygotowujac start w zawodach na kwiecien 2004.Chodzi mi o plan dla amatora przygotowujacego sie do pierwszego konkursu.

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
Mariusz chyba jest na wczasach

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Na jajorce

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
a ja prosze o potwierdzenie że mariusz będzie korzystał z nowego nicku



Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening latem bez diety

Następny temat

Mariusz Strzeliński - porady...

WHEY premium