SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam Porady

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
Witam mam 21 lat zaczolem interesowac sie cwiczeniami gdyz no nie chce chce wygladac jak jakis patyczak ale tez potrzebuje wzmocnic miesnie gdyz bardzo przyda mi sie to w pracy, ale nie za bardzo wiem jak sie za do zabrac zeby uzyskac efekt wzrostu masy jak i przyrostu sily, czy ktos moze mi polecic jakas diety ,witaminy itp jak rowniez zestawy cwiczen, np na silownie :gdyz mam dostep do silowni ale jak kazdy nowicjusz szczerze mowiac nie wiem jakimi cwiczeniami wypracowac jakie partie ciala badz jak rozdzielac cwiczenia na caly tydzien. Bede bardzo wdzieczny za wszelka pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
Witam przegladalem niektore posty i mysle ze powinienem opisac troche wiecej, jak juz napisalem wczesniej mam 21 lat 175cm wzrostu waze 70kg, pracyje fizycznie przez 6 dni w tygodniu , chcialbym prowadzic treningi od poniedzialku do Piatku gdyz w tym czasie mam dostep do silowni, cwicze tak prowizorycznie od 2 miesiecy pompki i takie tak, zalazalo by mi na tym by ktos moglby mi opracowac diete i np rozpiske cwiczen jakie moge stosowac od poczatku , z uwzglednieniem np wlaczenia do nie kreatyny po dluzszym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
polecam lekture zarowno magazynu Perfect Body jak i artykulow zamieszczonych na stronie internetowej
www.perfectbody.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PALATYNOZA – cukier, ale inny

Następny temat

Krem-zupa brokułowa z kurczakiem

WHEY premium