SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracając do Twojego pytania to dieta, którą chcesz stosować zda egzamin jeżeli wśród tłuszczów, których będziesz spożywał będzie tylko olej MCT i żaden inny. Jeśli będziesz chciał przejść z diety węglowodanowo-białkowej na tłuszczowo-białkową dobrze byłoby zrobić trzy dni ketozy (spożywać same bialka). W diecie tłuszczowo-białkowej nie wolno łączyć tłuszczów zwierzęcych z roślinnymi. Powodzenia.

Mariusz Strzeliński
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Mariuszu jak można łatwo złapać masę?? Bowiem jedno czego mi brakuje to masa, tzn. mam ja ale za dużo tłuszczu i chciałbym to zamienić na beztłuszczową masę ciała.

Jeśli pomogłą Ci moja wypowiedź to kliknij, aby przyznać soga.
Sog za soga!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
nie jestem Mariusz i wiem ze zalezy ci na jego wypowiedzi, ale jak chcesz to moge ci napisac co nieco...

==============================================
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95333  DORADZCIE, BO NIE WIEM CO MAM ROBIĆ!!!

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Pisz Góral

A to ciekawe, co się dowiedziałem, że na tłuszczowej nie można łączyć tłuszczy. Ciekawe czy Son wie o tym, bo kiedyś napewno nie wiedział i łączył je. Będę musiał sam ją też wypróbować.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tzn chodzi Ci o laczenie tluszczy roslinnych ze zwierzecymi ? ze trzeba sie zdecydowac na te albo na te ?
bo jesli tak to w jego poscie "dieta tluszczowa-rewelacja" podawal chyba nawet ON ze nie mozna laczyc...



misOO
*** Gróbas w Suplementacji ***
&#12356;&#12383;&#12375;&#12414;&#12375;&#12383;

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Tak o to mi chodzi. Wiem, że swojego czasu się wachał pytał się nawet Maszy ale chyba spoko - wybrał zwierzęce pewnie.
Pewnie tłuszcze roślinne lepiej się sprawdzają.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
goral jak możesz to napisz!!!

Jeśli pomogłą Ci moja wypowiedź to kliknij, aby przyznać soga.
Sog za soga!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Ramzesa. Nie wiem jak mam Ci w tym pomóc bo nie znam Twojego metabolizmu ani jak wygląda Twoja dieta. Proszę o więcej szczegułów.

Mariusz Strzeliński
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
ok napisze swoja rade, zapytalem sie dlatego, bo ja bym sie wyprodukowal a pozniej bys powiedzial ze na mojej wypowiedzi ci nie zalezy heh

Wiec, to co musisz zrobic napewno to zmienic swoja diete, w niej tkwi caly sukces, po pierwsze postraj sie ograniczyc spozycie tzw. zlych kcal zwlaszcza wegle proste, czyli wszelkie slodycze, ciasta, cukry itp. staraj sie racjonalnie odzywiac, nie musi to byc jakas super dieta jak maja zawodowcy, 5-6 posilkow dziennie w rownych odstepach czasu o podobnych porach. Zwieksz lekko podaz bialka do ok. 2-2,5g na kg. Zwlaszcza zacznij brac bialko przed snem ok. 40g. Po treninigu dorzuc aeroby min 20 min. (2-3 razy w tyg.) Niestety nie da sie rownoczesnie lapac masy i spalac tluszcz. Polecam ci stopniowo zaczac trzymac diete i aeroby, a zobaczysz jak szybko zmieni sie twoja sylwetka, nie polecam ci lapanie masy za wszelka cene, lepiej mniej masy a lepszej jakosci niz zawalic sie kupa miesa i tluszczu. No i niestety na efekty bedzie poczekac nie tydz. ale troche dluzej ale naprawde warto. Z suplementow i odzywek, polecam ci kreatyne piro oraz citro, bialko, carbo (tylko po treningu!), chrom, gluta lub BCAA (ze wskazaniem bardziej na BCAA), preparat multimineralny.
Zycze wytrwalosci i sukcesow na silowni...
Jak cos to pytaj pomoge w miare mozliwosci i wiedzy.

Jeszcze dodam ze duzo by tu pisac, musisz poprostu zaczac sie intresowac zywieniem i zaczac wybierac te lepsze produkty np. zamiast pl. kukurydzianych owsiane, biale pieczywo na ciemne itp. Looknij do dzialu odzywianie to prawdziwa skarbnicja wiedzy, polecam...

==============================================
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95333  DORADZCIE, BO NIE WIEM CO MAM ROBIĆ!!!

Zmieniony przez - Goral w dniu 2003-06-26 22:23:47

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Goral, respect i sog dla ciebie. A tak przy okazji co do aerobów to co polecasz bardziej rowerek czy bieganie???

Jeśli pomogłą Ci moja wypowiedź to kliknij, aby przyznać soga.
Sog za soga!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening latem bez diety

Następny temat

Mariusz Strzeliński - porady...

WHEY premium