SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada dla świeżaka :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132
Witam!
Możecie coś polecić na dopełnienie diety, jakiegoś gainera, albo coś dobrego w sensie, że daje efekty :) Jestem początkujacy, jeśli potrzebujecie jakichś informacji do tego, chętnie je podam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132


To może ja wkleję zdjęcie mojej diety :) Oto i ona. Zapisałem w niej Gainery i odżywki ale jeszcze nie wiem jakie kupić. Czasem nie chce mi się po prostu jeść (niezbyt często) i pracuję dorywczo. Ale w pracy bezproblemowo, zabieram jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To zacznij od ankiety.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Efektow gainer nie daje. Efekty daje trening i zarcie.

j/w, zacznij od ankiety.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
@do autora:
z lubelskiego jesteś? jakie miasto

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-06-23 11:01:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132
Świdnik :) Daje efekty, w sensie dziala, moj brat bral jakies odzywki treca i nic mu nie pomogly.

Zmieniony przez - h8r3d w dniu 2009-06-23 11:48:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nic mu nie pomogly, bo pojecia o diecie pewnie nie ma. Gainer to zarcie w proszku. Efekty takie jak po kotlecie, tyle ze to drugie jest bardziej wartosciowe.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
o zobacz jaka szkoda nie pomogły? o jeja ciekawe dlaczego pewnie dlatego ze są słabe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132
Nie wiem dlaczego, możliwe, że miał słabą dietę albo wogóle jej nie miał.
ToKoks jak nie masz co napisac to nic nie pisz bo sie kompromitujesz.

PS. Jak wypełnię tą ankietę to mam ją wam tutaj przedstawić?

Zmieniony przez - h8r3d w dniu 2009-06-23 16:02:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132
1 .WIEK:
2 .WAGA:
3 .WZROST:
4 .WYMIARY:
-Biceps:
-Klata:
-Udo:
-Talia:
5 .STAZ NA SILOWNI:
6 .CEL SUPLEMENTACJI:
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:
-Przysiad:
-Mc:
12 . Czy masz dietę?


No więc:
1. 16lat
2. 55kg
3. 165cm
4. Biceps: 30cm
Klata: 87cm
Udo: 46cm
Talia: 72cm
5. Miesiąc
6. Nie używałem jeszcze (chcę się dowiedzieć czym dopełniać dietę i co najlepiej stosować)
7. brak
8. Na jeden do 80zł
9. nie wiem co to BF%
10. Ekto
11. Klata: 85kg
Przysiad: ?
Mc: ?
12. Mam
13. (własne pytanie) Czym mogę dopełniać dietę? Potrzebujecie jakiejś fotki tej diety albo coś? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre białko na noc

Następny temat

Nitrobolon + NO-Xplode?

WHEY premium