SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada dietetyczna dla żółtodzioba.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 163
Cześć wszystkim,

Od paru miesięcy chodzę 4 razy w tygodniu na siłownię:
Poniedziałek - klatka piersiowa + biceps
Wtorek - Plecy + triceps
Czwartek - Uda + łydki
Sobota - Ramiona + kaptury + brzuch.

Mam około 182cm wzrostu i ważę 78kg ( trochę zdążyłem zrzucić ponieważ po każdym treningu robię aeroby ),ale chciałbym w końcu ułożyć sobie dietę, dzięki której moje mięsnie będą się prawidłowo rozwijały. Na ten moment Jestem przeciwny suplementacji - jest za wcześnie, dlatego proszę was o pomoc i rady.Jak powinna wyglądać moja dieta, z czego się składać,ile razy dziennie, ogólnie wszystkie takie podstawowe rzeczy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
dostosuj sie do tego:

https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

i bedziesz wiedzial wszystko..
zmień plan na FBW

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 163
NoIzZeR
dostosuj sie do tego:

https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

i bedziesz wiedzial wszystko..
zmień plan na FBW


Czy to konieczne? Ten zmian planu? Robiłem go przez 2 miesiące, ale chciałem w końcu skupić się na konkretnych partiach mięsni danego dnia. O diecie poczytam,dziękuję za link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
skup sie najpiew na diecie.. przy FBW cwiczysz wszystkie miesnie, wiesz skupiasz sie praktycznie na wszystkich..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 163
NoIzZeR
skup sie najpiew na diecie.. przy FBW cwiczysz wszystkie miesnie, wiesz skupiasz sie praktycznie na wszystkich..


No właśnie stąd ten wątek, staram się dowiedzieć jak powinna mniej więcej wyglądać moja dieta, ale póki co nikt mi nie służy pomocą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1759
Moim zdaniem :
Białko 130-150g
Węgle 230g
Tłuszcze 35g
Myślę, że to na początek wystarczy

Zmieniony przez - milson w dniu 2015-03-02 15:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 150 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1175
Fajne podejście ze na suple zawcześnie - podoba mi się :)

Ja bym dal tyle gram tłuszczy tyle ile masz kilo czyli 78 g, to optymalny stosunek.
A to dopiero bedzie punktem wyjscia, gdzie bedziesz musial bacznie ogladac to jak się rozwijasz czy jest satysfakcjonujący postęp a jezeli nie to zwiększyć coś albo odjąc , to wszystko zależy od Twojego organizmu więc patrz na postępy ja mierzyłem sie czesto i czesto wazylem. Więc mysle ze najlepiej wyjsc od optymalnych 'dawek' makro składników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 163
Super, dzięki za odpowiedzi :)
A mogę was prosić byście doradzili mi, podpowiedzieli z jaki produktów powinna się składać taka dieta o której piszecie? Ciężko mi to wszystko ustalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
http://potreningu.pl/articles/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety 

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 163
Dzięki, już czytałem ten artykuł. Podane pare artykułów, ale w sumie żadnych konkretów jak miałaby wyglądać codzienna dieta,a o to mi się rozchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1759
Jak może wyglądać codzienna dieta hmmm...
4-5 posiłków dziennie np :
1) Płatki owsiane z fantami
2) Ryż kurczak warzywa
3) To samo lub Łosoś, chuda wołowina z makaronem, ryżem, kaszą
4)Twaróg np z makaronem
I tak dalej i tak dalej oczywiście posiłki dopasowane pod dane zapotrzebowanie i kaloryczność...

Zmieniony przez - milson w dniu 2015-03-03 15:37:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety - dodatkowe 200kcal - reverse

Następny temat

Grill elektryczny.

WHEY premium