SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada co zrobić z tymi odżywkami brać czy nie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1204

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
Witam otóż kupiłem dziś białko Masix Protein alphamale sports nutition i kreatynę alphamale monohydrant dopiero dziś się dowiedziałem , że jest niezbyt dobra ta firma, mam brać czy nie ? Kreatyna w sumie jak kreatyna , ale co z tym białkiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
masz obawy to sprzedaj, firma raczej nieznana, a co siedzi w srodku to sie dowiesz jak badania zrobisz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
Sprawdź skład i jak będzie w porządku to bierz.szkoda kasy.mozesz porównać z innym bialkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
dobra rada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
a co z kreatyną ? mogę spokojnie brać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
to się wpieprzyłem .. napisane jest skład to (95% kompleks białkowy , koncentrat białek serwatkowych , iolat białka sojowego) chyba mi się nic nie stanie jakbym dawkował odpowiednio albo po prostu odpuszcze i spróbuje sprzedać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
mysle ze nie ma co sie bac o krete, bialko mozesz zjesc, nie mowione ze cos z nim nie tak , na pewno Cie nie zabije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
Skoro stać cię na to to możesz zamienić to zrób tak.ale mysle ze nie jest tragiczne to bialko a co do mono można brać omile etykiety oddaje tomco znajduje się w srodku

Zmieniony przez - Limao w dniu 2012-12-29 15:20:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
okej dzięki wielkie naprawdę :) bo już się wystraszyłem trochę , no więc kreatynę będę brał , a nad tym białkiem to się zastanowię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
Limao nie zrozumiałem Cie o co Ci chodzi :)

Zmieniony przez - Bodyjob w dniu 2012-12-29 15:39:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
Jeszcze takie pytanko , czy przyrosty będą takie same jak przy innych kreatynach mimo , że ta kreatyna jest tej kiepskiej firmy ? Dieta jest dopięta na ostatni guzik oraz trening tak na marginesie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o rozpiske(No-Xplode2.0, Nitrix, Cell Mass, Animal Pak, Syntha 6, Axis-HT,BCA)

Następny temat

zestaw odzywek na mase

WHEY premium